מתקני אקלים ומקרר

לכל מקרר יש מחוונים משלו שבהם הוא פועל כרגיל. לדוגמה, זה יכול להיות טמפרטורת הסביבה. פרמטרים אלו כלולים בפרמטרים הקובעים בעת קביעת דרגת האקלים של כל מקרר. ישנם מספר סוגים של כיתות אקלים:
1. Class N (רגיל). הוא מניח טמפרטורת סביבה של +16 - +32 מעלות.
2. Class SN (תת-נורמלי). כאן הטמפרטורה נעה בין +10 ל +32 מעלות.
3. Class ST (סובטרופי). טמפרטורת הסביבה היא +18 עד +38 מעלות.
4. Class T (טרופי). הטמפרטורה יכולה להיות בין +18 ל +43.
בשוק שלנו יש בעיקר מקררים ששייכים לדרגת האקלים "הרגילה" וה"תת-נורמלית" (N או SN). אבל בשל העובדה שתקופת הקיץ די חמה, ויש לה טמפרטורה גבוהה בהרבה מ-+32 מעלות, היצרנים החלו לחשוב על מקררים רב-מעמדיים. נכון לעכשיו מיוצרים מקררים מסוג N-ST או SN-ST. כתוצאה מכך, לגבולות הטמפרטורה של המקרר יש ערך מורחב.
הבחירה במקרר חייבת להיות מלווה בהכרח בלימוד של כיתת האקלים. כל תנאי ההפעלה הפנימיים של מקרר זה חייבים להתאים בדיוק לביצועיו. כמו כן, כל מקרר מצויד בכל השירותים הדרושים לשימוש נוח. כך למשל, לכל מקרר יש מדפים העשויים מפלסטיק. אבל ייתכנו מדפי מתכת או זכוכית. המדפים הנוחים ביותר הם זכוכית. הם עשויים מזכוכית מחוסמת. יחד עם העמידות המדהימה שלהם, הם קלים לניקוי ויש להם משטח שטוח לחלוטין. בנוסף, לכל מדף יש מנעולים שלא יאפשרו לנשורת המדף במהלך הוצאת המוצר.
לכל מקרר מגוון רחב של אפשרויות מדף. גובה המדפים תלוי לחלוטין ברצון הבעלים. בעזרת נורה אחת או שתיים מואר המקרר. התאורה צריכה להיות ממוקמת בקצה הקדמי כלפי פנים. עבור סידור נוח של בקבוקים מוצעים סוגריים. מקררים מסוימים עשויים לכלול תאורה נוספת. לרוב הדלת הזו. ניתן להטמיע בר ביתי בדלת תא המקרר. יתכנו אפילו מתקנים לאספקת מים קרים וקרח. לשם כך, הם מחוברים במיוחד לאספקת המים.

מתקני אקלים ומקרר
מתקני אקלים ומקרר
מתקני אקלים ומקרר
מתקני אקלים ומקרר מתקני אקלים ומקרר מתקני אקלים ומקררHome | Articles

May 22, 2024 21:01:14 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting