מרכז קירור והקפאה

מערכת המקרר-מקפיא Gourmatic מצוידת בארבעה אזורי אקלים. הנפח הכולל של המקרר הזה הוא 465 ליטר. ניתן להגדיר אחרת את ערך הטמפרטורה, כמו גם את מחווני הלחות. לכל מוצר יש אזור נפרד משלו. מיקום זה של המוצרים יבטיח את שימור המוצרים לזמן טרי הרבה יותר ארוך. באזור האקלים הראשון של המקרר יש מערכת קירור Gourmatic. מערכת ייחודית זו משלבת את טכניקת ה-No Frost, כמו גם מערכת שבה זרם אוויר לח מסתובב. בשל נוכחותה של מערכת זו, למקרר תמיד יש טמפרטורה אחידה, כמו גם מחווני לחות דומים. לאזור האקלים השני של המקרר יש משטר טמפרטורה בין +14 ל +4 מעלות. כאן ניתן גם להתאים את רמת הלחות ואת רמת הטמפרטורה. על מנת לשמור על טריות המזון העדינים ביותר באזור זה, ישנם שני מיכלים לאחסוןם. לאזור זה יש משטר טמפרטורה המתאים לאינדיקטורים מ-0 עד +8. אזור האקלים השלישי מיועד לאחסון יין.
המקפיא ממוקם באזור האקלים הרביעי. מערכת No Frost משמשת בתא. לצד הקפאה מהירה של מזון, ניתן לאחסן מזון קפוא לאורך זמן. האלקטרוניקה שבה מצויד המקרר מנטרת במדויק את כל האינדיקטורים של המקרר. אם יש הפסקת חשמל, המקרר יודיע לך על מזון אפשרי שחסר.
סוג זה של מקרר הוא הראשון שניתן לבנות לתוך ריהוט מטבח. תשומת לב מיוחדת ראויה למכשיר המיועד להכנת קרח. כאן מתבצע קירור המים. ה"מפעל" הפנימי עוסק בהכנת חתיכות קרח שקוף, יוצר פירור קרח.
לפני שהמים נוצרים לקרח, הם עוברים שלבי טיהור רבים, שבמהלכם נמנעים מהמים את כל הזיהומים המזיקים. המכשיר המובנה במקרר מעדכן באופן עצמאי את הקרח. לכן, כאן תוכלו למצוא את הקרח השקוף והנקי ביותר בכל עת. המכשיר מייצר 1.5 ק"ג קרח ביום. תמיד יש כשני קילוגרמים של קרח מוכן במקרר.

מרכז קירור והקפאה
מרכז קירור והקפאה
מרכז קירור והקפאה
מרכז קירור והקפאה מרכז קירור והקפאה מרכז קירור והקפאהHome | Articles

June 13, 2024 18:03:42 +0300 GMT
0.008 sec.

Free Web Hosting