מקרר באינטרנט

אלקטרולוקס יצרה את המקרר החדש שלה. Screenfridge מצויד כעת בטכנולוגיה העדכנית ביותר. ייתכן שהוא מחובר לאינטרנט. אבל, מצד שני, היתרון הזה של המקרר יכול להתפתח לאיכותו השלילית. הוא גם יכול להפוך למטרה עבור האקרים, כמו מקבילו - מחשב אישי. היצרן מבטיח לבעלים את כל האחריות. אבל אפשר לבטל אותם אם בעל המקרר יבקר באתרים מפוקפקים. דגם זה אמור לצאת למכירה בקרוב. מודל ייחודי זה באמת מאפשר לך לעבוד באינטרנט, כמו גם לשלוח את ההודעות הדרושות. עבור תכונה זו, למקרר יש פאנל מגע.
היצרן מטיל את כל התחייבויות האחריות על מי שבבעלותו. אם, למשל, הבעלים של המכשיר הזה יפתח באופן עצמאי מכתבים מפוקפקים שונים, אז המקרר עלול להיות נגוע בווירוסים. השלכות אלו יובילו להפרות שיתרחשו בהפעלת המקרר. קודם כל, זה ישפיע על בקרת האקלים, שנמצאת בתוך המקרר. אם המקרר נדבק בוירוס, היצרן לא יהיה אחראי לכל האחריות הנדרשת.
אבל כמו כל יצרן, אלקטרולוקס החלה לחשוב איך לצייד את המקרר בתוכנית שתילחם בווירוסים שחודרים לתוכו. כבר החל משא ומתן עם כמה חברות בנושא זה. כידוע כרגע, Doctor Web Fridge Edition נמצאת כעת בשלב האחרון של הבדיקה. לאחר הבדיקה, ניתן להוריד את התוכנית המוגמרת על ידי כל הבעלים של מקררי Screenfridge מבית Eloectrolux.

מקרר באינטרנט
מקרר באינטרנט
מקרר באינטרנט
מקרר באינטרנט מקרר באינטרנט מקרר באינטרנטHome | Articles

April 15, 2024 15:21:50 +0300 GMT
0.008 sec.

Free Web Hosting