מקרר נייד עשה זאת בעצמך קל!

עם כניסתה של העונה החמה, יש צורך במוצר כזה כמו מקרר לרכב. הסחורה נחוצה, במיוחד בתנאים של ריחוק מהציוויליזציה, במהלך בילוי בחוץ, אם יש נסיעה ארוכה ברכב, ואי אפשר לדעת שיכולים להיות מצבים שונים. אתה יכול לקנות את הדבר הזה בחנות, אבל זה יקר, אבל שקית מקרר בעבודת יד תאפשר לך לא רק להרגיש כמו מאסטר, אלא גם לחסוך כסף לצרכים אחרים.
אירוע בשוק הסמארטפונים היה שחרורו של LG Nexus 4. נוצר על ידי שני תאגידים מפורסמים בעולם גוגל ו-LG, הוא עורר הרבה עניין אמיתי. התברר שהסמארטפון הזה יכול להתחרות עם כל נציג של קבוצת סחורות דומה.
עקרון הפעולה של פריט זה זהה לזה של תרמוס. כדי ליצור מקרר אוטומטי במו ידיך, תצטרך שקית קניות רגילה, שמידותיה יכולות להיות כלשהן, הכל תלוי בצרכים שלך. אתה גם צריך לרכוש קצף פוליאתילן נייר כסף (גרסאות אחרות של השם הן teploizol, polyizol, isolon), סרט דבק דו צדדי ורגיל, מספריים. לגבי מבודד החום - ניתן לרכוש אותו בחנות לחומרי בניין, עדיף אם נייר הכסף יהיה משני הצדדים, ככל שהחומר עבה יותר, תכונות הבידוד התרמי שלו יהיו טובות יותר, מה שאומר שהמוצרים שלכם יישארו קרים יותר.
שלב ראשון. יש צורך לגזור מבודד חום כך שיתאים לגודל התיק. כדאי לקבל קופסה, אותה תניח אחר כך בתיק. שימו לב שתצטרכו גם מכסה. כדי לתת לאיסולון את הצורה הרצויה, השתמש בסרט דו צדדי, יש להדביק אותו סביב ההיקף של התחתית המתקבלת של המיכל. לאחר מכן חבר את הקירות הצדדיים לאלמנט זה והמיכל התרמי מוכן, נשאר רק לעבד את התפרים עם סרט דבק, רצוי אלומיניום, אבל אתה יכול להסתדר בלעדיו. כעת הכניסו את המיכל לתוך השקית - זה השלב האחרון, שקית המקרר לרכב מוכנה. כמובן שאם לא תכניסו לתוכו מצברי קור, זה לא יעבוד, אפשר להשתמש בקרח מהמקפיא.
מצברי קור
בהחלט אפשרי להשתמש בבקבוקי פלסטיק, אבל יש להם חיסרון משמעותי - הם תופסים הרבה מקום, והחזר הקור קטן. הרבה יותר יעיל להשתמש בשקיות ניילון עם רוכסן, מכיוון שהן קטנות יותר ומוציאות יותר קור. בחר את מספר תיקי Zip Lock בהתאם לגודל התיק שלך. שקיות קרח צריכות להיות מפוזרות באופן שווה בתוך שקית המכולת.
תרגול השימוש הוכיח שרק לאחר חצי יום הקרח החל להמס. כדי לשמור על הטמפרטורה בשקית קרה ככל האפשר, כדאי לפתוח אותו בתדירות נמוכה יותר.

מקרר נייד עשה זאת בעצמך קל!
מקרר נייד עשה זאת בעצמך קל!
מקרר נייד עשה זאת בעצמך קל!
מקרר נייד עשה זאת בעצמך קל! מקרר נייד עשה זאת בעצמך קל! מקרר נייד עשה זאת בעצמך קל!Home | Articles

April 19, 2024 12:39:28 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting