הליך קרוב להחלפת מיסב במכונת כביסה

תקלה שכיחה למדי במכונות כביסה היא בלאי מסבים. חלק זה נשחק עקב קורוזיה. לאחר 6-8 שנים, אטם הפיר נשחק ודולף, מים נכנסים למיסב, מה שגורם לקורוזיה של רכיבי המיסב. החלפת מיסב במכונת כביסה הוא תהליך מייגע למדי וצריך לפרק כמעט את כל המכונה. כדי לעשות זאת, אתה צריך את הכלי הבא: מברג עם חרירים, כוכביות, צבת, מחגר עם סט ראשים, פטיש, אזמל להסרת המיסב, איטום.
בעת הסרת המיסב הישן ואטם השמן, פנה לחנות מתמחה.
החלפה עצמית של חלק זה כרוכה בערך בתהליך הבא:
הפירוק מתחיל עם הסרת המכסה העליון, אשר מותקן על שני ברגים. לאחר הסרת הכיסוי, מוציאים את המתקן. ואז הברגים שמחזיקים את לוח הבקרה מורחים ומסירים אותו. ואז הדלת מוסרת, אשר מוחזקת על קפיץ. כתוצאה מכך, יש צורך לנתק את הקיר הקדמי של הדיור ממכונת הכביסה עצמה. נתק את כל הצינורות הפועלים לאספקת מים. יש לשחרר את הברגים המאבטחים את משקלי הנגד במכונה, ואז יש לנתק את משקולות הבטון עצמם. לנוחות הרכבה נוספת, אתה יכול לסמן את החלקים הדרושים כדי לא לטעות.
הציוד החשמלי של המכונה מחובר גם הוא. בעת הסרת התוף והפיר, יש צורך גם לבדוק את מצבם. בעת הסרת התוף, יש צורך לקחת את החצי שעליו ממוקם המיסב. לאחר התקנתו על משטח מוצק, דופק בזהירות את המיסב בעזרת אזמל. יחד עם המיסב הישן, צא חותם השמן. לאחר מכן המשטח נשטף ומנקה מקורוזיה ולכלוך. המיסב החדש מותקן במכות עדינות באמצעות פטיש ואזמל.
לאחר התקנת המיסב, נותר להשלים את התהליך על ידי התקנת אטם השמן. יש לשמן אותו לפני ההתקנה. לאחר מכן הטנק מורכב ומותקן במקום, מחובר לבסיס. תסתיים החלפת המיסב במכונת הכביסה. תהליך ההרכבה מתבצע בסדר הפוך.
כתוצאה מכך, עבודה כזו יכולה להתבצע באופן עצמאי, העיקר לבצע את תהליך הפירוק וההרכבה באיכות ובאחריות גבוהה, אשר ימנעו השקעות כספיות נוספות.

הליך קרוב להחלפת מיסב במכונת כביסה
הליך קרוב להחלפת מיסב במכונת כביסה
הליך קרוב להחלפת מיסב במכונת כביסה
הליך קרוב להחלפת מיסב במכונת כביסה הליך קרוב להחלפת מיסב במכונת כביסה הליך קרוב להחלפת מיסב במכונת כביסהHome | Articles

July 15, 2024 11:17:12 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting