כביסה וטכנולוגיות חדישות

איזו אבקה לשטוף? באיזו טמפרטורה? באיזו מכונת כביסה לבחור? שאלות אלו רלוונטיות לכל אדם. חשוב לא רק את איכות הכביסה, אלא גם את המראה של הדברים המכובסים, המושפעים לרעה מחומרי ניקוי מודרניים וטמפרטורות גבוהות, זה מאכזב במיוחד כאשר בגדים יקרים ממותגים הופכים לבלתי שמישים.
שטיפה טיפולית. האם זה קורה בכלל?
איזה מצב כביסה צריך לבחור כדי שהדבר ימשיך להיראות כמו חדש? יחסית לאחרונה, מכונות בועות אוויר הופיעו בשוק מכשירי החשמל הביתיים. איזו מכונת כביסה עדיפה - מכונה קונבנציונלית או בועת אוויר? המידע שלהלן ייתן לך הזדמנות לענות על שאלה זו בעצמך.
היתרונות העיקריים שמכונת כביסה עם בועות אוויר מספקת:
מחובר לאספקת המים המרכזית, כניסה אחת למים קרים, השניה לחמים (סט מתאמים כלול בכל מופע);
שימוש רציונלי בזמן, המחזור הארוך ביותר נמשך לא יותר משעה, בעוד שהתוצאה מצוינת;
שימוש חסכוני בחשמל;
בנוסף ליצירת בועות, נעשה שימוש באנרגיה של זרימות מים שנוצרות על ידי הפולסטור, כתוצאה מכך, הנוזל מתערבב טוב יותר, לכלוך מוסר מהבד בצורה אינטנסיבית יותר;
כמות גדולה של כביסה, לא מוגבלת ל-5 ק"ג של כביסה יבשה, דגמים מסוימים יכולים להחזיק עד 10 ק"ג;
יש פונקציית התחלה עיכוב;
צריכת אבקה אופטימלית (בעת שימוש במחולל בועות אוויר, הדברים נשטפים בכמות מינימלית של חומר ניקוי);
הפחתה משמעותית בחיכוך של חפצים זה בזה ועל גוף המיכל עוזרת לשמור על מראה אטרקטיבי של בגדים במהלך כביסות מרובות;
ממה עשויה מכונת כביסה עם בועות אוויר?
המרכיב העיקרי שמבדיל מכונה כזו מאחרות הוא מחולל בועות שנמצא בתחתית המכונה, אשר לוקח אוויר והופך אותו לזרם בועות. האלמנט החשוב הבא הוא ה-pulsator, אלמנט עם להבים היוצרים זרימת מים אסימטרית בכיוון, ומונע היווצרות של אזורים עם מים עומדים. שאר הפרטים הם סטנדרטיים לרוב סוגי מכונות הכביסה האוטומטיות: מנגנון נועל את המכסה, מתקן של תוספים ומסנן האוסף מוך עדין, סיבי בד ו-villi.
למה לשים לב?
כיצד לקבוע איזו מכונת כביסה היא הטובה ביותר? הפרמטרים החשובים ביותר של מודלים: קיבולת, פונקציונליות, אמינות. יש לשים לב במיוחד למיכל מכשירי החשמל הביתיים, אשר במכונת בועות אוויר שונה מהרגיל בנוכחות בליטות ושקעים, מה שיוצר אפקט של קרש כביסה - זה משפר את איכות הכביסה, תורם למהיר יותר. הסרה של מזהמים. יש להגן על המיכל מפני קורוזיה, אלמנט זה בחלק מהמכונות עשוי להיות בעל ציפוי קרמי המונע היווצרות חשמל סטטי, בנוסף הוא הורס חיידקים.
למכונות בועות אוויר יש גם חסרונות, יש כמה מהם:
חוסר אמון הצרכנים בהם;
תחזוקת השירות של ציוד כזה אינה מפותחת מספיק, אך בעתיד הקרוב בעיה זו תיעלם.
ככלל, חווית השימוש במכונות בועות אוויר חיובית, הן טובות במיוחד למשפחות גדולות, אנשים הסובלים מאלרגיות (מאחר ומשתמשים במינימום כימיה, יש המכבסים במכונות כאלה באמצעות אגוזי סבון).

כביסה וטכנולוגיות חדישות
כביסה וטכנולוגיות חדישות
כביסה וטכנולוגיות חדישות
כביסה וטכנולוגיות חדישות כביסה וטכנולוגיות חדישות כביסה וטכנולוגיות חדישותHome | Articles

July 14, 2024 16:08:42 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting