איך בוחרים מחשב לוח?

מחשבים אישיים, מחשבים ניידים, טלפונים סלולריים - כל המכשירים האלה השפיעו על המראה שלהם, מכיוון שהם שינו לנצח את הרעיון של אדם על הטכנולוגיה המודרנית ויכולותיה. אבל כל זה מחוויר לפני הטאבלטים שהופיעו לאחרונה, שכבשו לבסוף את כל החלומות והמחשבות של אוהבי הגאדג'טים המודרניים. עד לאחרונה, לא היו יותר מכמה תריסר דגמי טאבלטים, בעוד שהיום יש יותר מאלף מהם. במגוון כזה, זה לא מפתיע להתבלבל אפילו על ידי מומחה טכני מנוסה, שלא לדבר על קונה פשוט. אז מה צריך לבדוק כשקונים טאבלט? אם אתה רוצה לדעת את זה, אז אתה צריך לקרוא את המאמר הזה!
מחשבי טאבלט כוללים:
ספרים אלקטרוניים, הטאבלט הזה צובר קהל הולך וגדל. היתרונות של ספר אלקטרוני הם רבים. בהשוואה לספרים רגילים, הוא תופס מעט מקום, יש לו זיכרון גדול מאוד, לספרים אלקטרוניים רבים יש פונקציית נגן. זה מתאים מאוד לאנשים שלומדים שפות זרות. עכשיו בואו נדבר קצת על המאפיינים הטכניים. אנשים רבים חושבים שהמסך של ספר אלקטרוני צריך להיות גדול, אבל זה לא לגמרי נכון. העיקר הוא רזולוציית מסך טובה. לקריאה נוחה יותר, האלכסון צריך להיות 5.6 אינץ', והרזולוציה צריכה להיות 320*460 פיקסלים. כמו כן, בבחירת ספר אלקטרוני, שימו לב לכיסוי המסך; הוא צריך להיות אנטי סנוור ובעל זווית צפייה טובה. בבחירת ספר הקפידו להחזיק אותו בידיים, להדליק אותו, לראות אם נוח לכם לקרוא אותו, להסתכל על ההגדרות, האם הכל מתאים לכם. אל תרדוף אחרי מותגים, הם לעתים קרובות במחיר מופקע, זה חל גם על חנויות רוסיות. המחירים נעים בין 1800 ל 15000 רובל.
מחשב אישי טאבלט הוא אחד מהסוגים של מחשבים ניידים עם מסך מגע, לטאבלטים כאלה יש תאימות מלאה למחשבי IBM PC ומערכת הפעלה שלמה. בעיקר מערכות Windows, Linux, Apple Mac OS X משמשות כמערכת הפעלה, המתאימות לאנשים שתמיד רוצים לשמור על קשר ולהתעדכן. האלכסון הוא בין 6 ל-11.6 אינץ'. תדר מעבד מ-1 GHz עד 800 מגה-הרץ, זיכרון RAM מ-1 GB עד 512 MB, זיכרון קבוע 4 GB - 64 GB, מודם 3G עשוי להיות מובנה או נעדר. בקניית מחשב אישי טאבלט, הקפידו להכיר אותו מעט בחנות: תמכו בו בידיים, הפעילו אותו, עברו להגדרות.
הטאבלט האינטרנטי משלב איכויות של מחשב נייד וסמארטפון, ניתן לחבר אותם כל הזמן לאינטרנט באמצעות מערכות 3G ו-Wi-Fi, נוח מאוד להשתמש בו לצפייה בכל מיני אתרים ודפים, מסך המגע מאפשר לך לשלוט בטאבלט בנגיעה אחת בלבד של האצבע. ההבדל בין טאבלט אינטרנט למחשב לוח: ראשית, זו העלות, היא נעה בין 4,500 ל-15,000 רובל; שנית, אינטרנט אלחוטי; שלישית, זה עובד במשך זמן רב מאוד ללא טעינה מחדש; זה לא נתון להתקפות האקרים.
איך בוחרים טאבלט?
ישנם 2 סוגים של טכנולוגיית מסך: התנגדות וקיבולית.
צג התנגדות הוא מסך המורכב מלוח גביש נוזלי. שתי לוחות שקופות מונחות על גבי זה, הן מופרדות זו מזו על ידי דיאלקטרי. היתרונות של מסך כזה הם: זולות בהשוואה לחומרים אחרים, רגישות מסך גבוהה ויכולת שליטה במסך עם כל חפץ.
חסרונות הטכנולוגיה: העברת אור לא מספקת, וכתוצאה מכך תצטרך להשתמש בתאורה נוספת, ומסכים כאלה גם נשחקים במהירות.
תצוגה קיבולית - מסך מגע, פאנל זכוכית עליו מוחל חומר עמיד בשכבה דקה. אלקטרודות מותקנות בפינות הפאנל, המספקות מתח חילופין במתח נמוך לשכבה המוליכה.
החיסרון של מסך כזה הוא שהוא יצטרך לקנות סטיילוס מיוחד.
שימו לב במיוחד ליצרנים הסיניים, יש להם דגמים טובים ואיכותיים מאוד, אם כי יש להם חיסרון אחד קטן. בדגמים רבים מפתח הסאונד שוקע, לפעמים הסאונד עצמו נכשל, אבל אם מקשיבים באוזניות אפשר לשמוע הכל טוב, לגבי איכות התמונה היא פשוט מעולה. ועוד טריק קטן של ה"סיני", כדי להתמודד עם ההוראות תצטרכו ללמוד את האינטרנט, שכן אין מילה ברוסית בהוראות המצורפות.
ועוד עצה אחת, לפני רכישת טאבלט, גשו למספר חנויות, דברו עם המוכרים, תנו להם להסביר לכם הכל בפירוט, ספרו והראו לכם. והכי חשוב, הסתובבו באינטרנט, כאן תוכלו למצוא לא רק את כל המידע שמעניין אתכם (עם ביקורות חיוביות ושליליות כאחד), אלא גם לרכוש טאבלט במחיר נמוך יותר. קנייה מהנה.

איך בוחרים מחשב לוח?
איך בוחרים מחשב לוח?
איך בוחרים מחשב לוח?
איך בוחרים מחשב לוח? איך בוחרים מחשב לוח? איך בוחרים מחשב לוח?Home | Articles

May 26, 2024 20:47:27 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting