מציגים מקרר זה לצד זה

אם אתה בוחר יוקרה, אז דע שזה די יקר. מקררים זה לצד זה נוצרו באמריקה. מטרת המקררים הללו הייתה לענות על הצרכים של משפחות ממוצעות באמריקה, אשר בנוסף למבוגרים יש להן גם שני ילדים. מקרר זה הוא בחירה אידיאלית עבור בית פרטי או קוטג'. הוא יכול להכיל באופן חופשי את כל אספקת המזון, שמתמלא פעם בשבוע. לכל מוצר יש אזור אקלים משלו, בו הוא ישמור על כל התכונות התזונתיות, ומה שחשוב, מראה אטרקטיבי. יש די הרבה קופסאות שונות למוצרים שונים. במקרה שמשפחה עושה קניות במכולת כמעט כל יום, אז אין צורך לרכוש מקרר כזה. אם אין חנות מכולת בקרבת מקום, אז עדיף לרכוש עוזר בית כזה.
למקררים גדולים, שנפחם מגיע ל-800 ליטר, יכולים להיות שלושה סוגים של פריסה:
1. תושבת עליונה. סוג זה כולל את מיקום המקפיא בחלק העליון של המקרר.
2. תושבת תחתית. סידור מסוג זה מניח שהמקפיא יהיה ממוקם בתחתית המקרר. סוג זה הוא הפופולרי ביותר כיום
3. זה לצד זה. במקרה זה, החדרים מופרדים אנכית. במקביל, נפחו של כל תא הוגדל. "סוג אמריקאי" נקרא בדרך כלל סוג המקרר המסוים הזה. הגרסה המודרנית של Side-by-side מספקת נפח שמיש גדול. כל מכשירי השירות המודרניים חייבים להיכלל במקרר זה. זהו, כמובן, קירור מי השתייה, כמו גם יצירת קרח ושבבי קרח. ניתן גם טיהור מים נכנסים. תא בו נצפתה טמפרטורה אפסית, כמו גם מיני בר ניתן להפעיל.
לממדים של מקררים זה לצד זה יכולים להיות המדדים הבאים: הרוחב הוא 80-120 ס"מ, העומק הוא 69-76, גובה המקרר הוא 170-190 ס"מ. אבל יש גם תקנים אירופאים המחייבים את שחרור דגם שעומקו 60 ס"מ. על מנת להכניס מקרר כזה לדירה בעיר, יש צורך להסיר את דלת הכניסה. אם מתוכנן להטביע את העוזר הזה, אז עדיף לשקול את האפשרות עם עומק של 60 ס"מ. הנפח השימושי מאפשר לך למקם במקרר כזה לא רק נפח שבועי של מזון, אלא גם חודשי.

מציגים מקרר זה לצד זה
מציגים מקרר זה לצד זה
מציגים מקרר זה לצד זה
מציגים מקרר זה לצד זה מציגים מקרר זה לצד זה מציגים מקרר זה לצד זהHome | Articles

April 14, 2024 01:45:07 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting