מצבי מקרר

בעת בחירת מקרר, יש צורך להתבסס על המצבים הניתנים בו, כמו גם על כל הפונקציונליות שלו שעשויה להיות שימושית במהלך הפעולה. מצב הקפאת העל שימושי אם אתה צריך להקפיא כמות עצומה של מזון. אבל מצב זה נחוץ גם כדי להכין את החדר לתהליך של הגדלת הטמפרטורה. יש להפעיל מצב זה מראש. תוך מספר שעות, טמפרטורת החדר יכולה לרדת מ -18 ל -24 מעלות. ברגע שכמות גדולה של מזון לא קפוא מונחת בתא, משטר הטמפרטורה שלו עולה מיד. אם נעשה שימוש במצב "Superfreeze", אז תהליך זה לא יהיה נורא עבור המוצרים. בעזרתו ניתן להקפיא מספר רב של פירות יער ופירות בקיץ. עבור מוצרים, חשובה העובדה שמחסום הטמפרטורה עובר בגבול האפס. במקרה שהגבול עובר מספיק מהר, המוצרים ישמרו על טעם טבעי יותר גם לאחר הקפאה.
מאפיין זה טבוע דווקא במהלך השימוש במצב "סופר-freeze". אחרת, המזון יאבד את טעמו הטבעי בזמן ההקפאה, ואיתו גם חומרי ההזנה. תהליך ההקפאה יהיה יעיל אם המוצרים יחולקו תחילה לחתיכות קטנות. אז ההקפאה תהיה מהירה יותר. להקפאה יש צורך להכין חבילות מיוחדות.
ניתן לצייד את תא המקרר במצב קירור-על. ניתן להשוות אותו לאותה פונקציית "סופר הקפאה" שנמצאת במקפיא. כאן משטר הטמפרטורה מתקרר באופן מיידי ל-+2 מעלות. תהליך הקירור של כל אותם מוצרים שזה עתה הוכנסו למקרר יעבור מהר יותר. כידוע, בקיץ, הטמפרטורה של המוצרים שזה עתה הוכנסו לחדר גבוהה למדי. אם הם יוכנסו מיד למקרר, הטמפרטורה שנמצאת בתוכו תעלה מיד.
וכפי שאתה יודע, עלייה בטמפרטורה משפיעה לרעה על כל אלה שכבר נמצאים בתוכו. השימוש במצב "קירור על" יוכל לקרר את כל המוצרים החדשים די מהר. ויחד עם זה, המצב השימושי ידאג לאותם מוצרים שכבר נמצאים במקרר.

מצבי מקרר
מצבי מקרר
מצבי מקרר
מצבי מקרר מצבי מקרר מצבי מקררHome | Articles

July 16, 2024 12:51:12 +0300 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting