מכונות כביסה קטנות

אם חדר האמבטיה קטן מאוד, וכמעט שאין בו מקום למכונת כביסה, מעט מאוד מכונות כביסה קומפקטיות המותקנות מתחת לכיור יעזרו. יש להם פחות תכונות מאשר עמיתיהם הגדולים יותר, אבל איכות הכביסה הכללית טובה.
התקנת רכב מיני
יש כמה ניואנסים, כך שלא ניתן להתקין את הכיור מעל מכונת הכביסה כרגיל. התנאי הוא כדלקמן: הוא צריך לבלוט כמה סנטימטרים מעל מכסה מכונת הכביסה, כדי שלא יפלו ניתזי מים על מכסה המכשיר. היצרנים תכננו מעמד כביסה כזה, שתחתיתו שטוחה, ומערכת הניקוז שונה מהרגילה - הסיפון ממוקם אנכית. צינור הניקוז עם מתקן כיור כזה אינו עובר על מכונת הכביסה, כך שגם אם צינור הניקוז דולף, אין חשש שהציוד יוצפה. בהתקנה זו, מכונת הכביסה ממוקמת במרחק מינימלי מהקיר. בדרך כלל, למכונות כאלה יש עומק של עד 45 ס"מ.
למרות העובדה שלמכונת הכביסה מתחת לכיור יש גודל מיניאטורי, מדובר במכשיר שלם, איכות הכביסה נשארת ברמה גבוהה. כמובן, רוב הצרכנים מעוניינים בפונקציונליות של ציוד כזה. כמה גבוהה תהיה דרגת הכביסה תלויה בדרגת היעילות של המכונה, המצוינת בלטינית מ-A עד G, כאשר A היא איכות הכביסה הגבוהה ביותר, ו-G, בהתאמה, היא הנמוכה ביותר. ברצוני לציין שאם נעשה שימוש בחומר ניקוי לא יעיל ומשתמשים במשטר טמפרטורה שגוי, הדבר ישפיע גם על ניקיון הדברים השטופים.
בעת בחירת מכשירי חשמל ביתיים, הגדירו בבירור אילו פונקציות חשובות לכם ואילו משניות, ככלל, מכונות כביסה קומפקטיות וצרות תומכות במצבי הכביסה העיקריים. מסכים שאם אין מצב "לשטוף נעלי ספורט", בקושי כדאי לשים לב אליו. שימושי מאוד יכול להיות "השהיית התחלה" או תכונה שבה התוף של מכונה עם טעינה עליונה יהיה עם המכסה למעלה כאשר היא נעצרת.
עלות המכונה תלויה ביכולות ובמותג שלה, הציוד של מותגים פופולריים ידרוש עלויות רכישה משמעותיות יותר. אל תקווה שמכונות כביסה קומפקטיות יעלו פחות, להיפך, הצורך למזער את בקרות המכונות מעלה משמעותית את מחירן.

מכונות כביסה קטנות
מכונות כביסה קטנות
מכונות כביסה קטנות
מכונות כביסה קטנות מכונות כביסה קטנות מכונות כביסה קטנותHome | Articles

May 21, 2024 10:19:30 +0300 GMT
0.008 sec.

Free Web Hosting