זה לצד זה והגימור שלו

אם ניקח בחשבון מקררים זה לצד זה, אז הם עצמם נראים מקוריים למדי. הם מסמלים יוקרה ושגשוג בבית. אבל נכון לעכשיו, מקרר כזה יכול להיות מעוצב בהתאם לטעם של בעלי הבית. כקישוט, אתה יכול לבחור לוחות דקורטיביים. המקרר ייבנה בנישת הריהוט. וכל לוחות דקורטיביים מחוברים לדלת המקרר. גודל הפאנל וגודל הדלת במקרר זהים. גם עבור מקררים כאלה משתמשים במחזיקים מיוחדים. החומר הפופולרי ביותר משמש כיום כגימור המקרר - נירוסטה. ניתן להסביר עובדה זו על ידי המאפיינים הבאים שלה: הוא עמיד והיגייני, מראה החומר לאורך שנים רבות של פעולה נראה מצוין לא פחות, מכשירי חשמל ביתיים ב"נירוסטה" תומכים בסגנון ההייטק ויעניקו כל חדר מראה מוגמר. אם משתמשים בנירוסטה איכותית לגימור, אז זה יכול לעלות הרבה יותר מהמקרר עצמו. אבל לחומר ממדרגה ראשונה זה חסרון אחד. אם תשים עליו שריטה די עמוקה, אז אתה לא תיפטר ממנה כל כך בקלות.
הדרך העיקרית לסיים את המקרר כוללים תפאורה וציפוי. סוגי החומרים הבאים יכולים לשמש לוחות לקישוט: מראה כהה בעלת גוון צבעוני, זכוכית כהה, עץ טבעי, עור, פרווה ואלומיניום. במהלך עיצוב המקרר ניתן לשנות לא רק את החלק החיצוני של המקרר. ניתן למקם את תאי ההקפאה והמקרר בכיוונים שונים. אופן פתיחת הדלתות יכול להיות אינדיבידואלי.
דלת המקרר יכולה להיות עשויה זכוכית כהה. הקירות בחלק הפנימי של המקרר יכולים להיות בצבע לבן סטנדרטי, או שהם יכולים להיות עשויים מנירוסטה. לאחר מכן, אתה יכול לבחור בבטחה את המסגרות המיועדות לפנלים. הם יכולים להיות שחור, לבן או נירוסטה. אבל כל התוספות הללו מעלות את עלות הבסיס של המקרר זה לצד זה. כל הגימורים הנוספים שנותנים למקרר מראה חדש לגמרי מוסיפים לערכו בסכום שיכול לנוע בין 600 ל-1,200 דולר. המחיר הסופי יהיה תלוי רק בחומרים שעליהם יפסיק הבעלים העתידי של יצירת מופת זו.

זה לצד זה והגימור שלו
זה לצד זה והגימור שלו
זה לצד זה והגימור שלו
זה לצד זה והגימור שלו זה לצד זה והגימור שלו זה לצד זה והגימור שלוHome | Articles

April 22, 2024 22:34:39 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting