יתרונות של DVB-T

תקן DVB-T משתמש בטכניקות אפנון מיוחדות ובמרווחי שמירה, בשילוב עם טרנספורמציה מהירה של פורייה, כדי לספק את חסינות הרעש הגבוהה ביותר. זה מאפשר לך לשנות את מידת האבטחה, קצב השידור ותיקון השגיאות. אפשרויות אלו מאפשרות יצירת מערכות טלוויזיה דיגיטליות יבשתיות האופטימליות לכל יישוב או עיר.
כתוצאה מהטרנספורמציה המהירה של פורייה, ישנם 6817 ספקי פס צר במצב 8k ו-1705 נשאים במצב 2k במוצא של המשדר. מספר מסוים של נשאים מדוכא בנקודת הקליטה כתוצאה מהפרעות, הנותרים עוברים טרנספורמציה פורייה הפוכה במקלט, ומתקבל אות לא מעוות במוצא.
היתרון של DVB-T הוא האפשרות לקבל תוכניות טלוויזיה במקרה של אזורים חופפים של קליטה אמינה של מספר מרכזי טלוויזיה הפועלים באותו תדר. סנכרון של טלמרכזים מתרחש על פי תקן התדר של כל לוויין זמין. כמובן, כל המוקדים המשדרים 6-7 תוכניות לאומיות על ספק אחד חייבים לשדר את חבילת התוכניות בו זמנית וזהה.
ניתן, על ידי שינוי הפרמטרים של האות המשוגר, תיקון שגיאות וסוגי אפנון, להשיג טווח רחב של קצבי שידור מ-4.98 עד 31.67 Mbps בפס התדרים של 8 מגה-הרץ.
אם נשאל את עצמנו דרישות צנועות מאוד לאיכות שידור (2 Mbps), אז זה מתאים ל-2-16 תוכניות טלוויזיה בתדר נושא אחד. או חצי יותר (עד 8 תוכניות) במהירות 4 Mbps באיכות טובה יותר. בניגוד ל-ATSC, תוכניות הטלוויזיה המשודרות אינן מחוברות בשום צורה למבנה האותות, ופורמטים סטנדרטיים והן פורמטים של טלוויזיה בחדות גבוהה עם פירוק קווי 525 ו-625 יכולים להיות נוכחים בזרם תעבורה אחד.

יתרונות של DVB-T
יתרונות של DVB-T
יתרונות של DVB-T
יתרונות של DVB-T יתרונות של DVB-T יתרונות של DVB-THome | Articles

May 22, 2024 21:15:35 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting