שואב קשת מהנציג הרשמי

שואב אבק קשת הוא כלי רב עוצמה במאבק נגד אבק, כמו גם באלרגיות. מכיוון שלעיתים קרובות ניקוי רטוב פשוט יומיומי, לכלוך ואבק מטאטאים עשויים שלא להספיק כדי להקל על מצבו של אדם אלרגי.
שואב האבק Rainbow כולל מערכת סינון יעילה. שואבי אבק פשוטים אינם יכולים להתמודד עם אבק, ואף מחמירים את המצב. חלקיקי אבק זעירים עולים לאוויר ויוצרים ענן אבק בלתי נראה, במקום להישאב פנימה. חלקיקים גדולים יותר עוברים את כל שלבי הסינון, אך עדיין יוצאים החוצה ונכנסים לאוויר. שואבי אבק קשת מצוידים במסנן מים ומפריד. מים הם חומר ניקוי טבעי, שבזכותו הם משמידים אבק ביעילות ומונעים ממנו לברוח. מסנני HEPA מיועדים לאבק שאינו נרטב במים.
הודות לשואב הקשת, האוויר מטוהר, המהווה גורם חשוב לסובלים מאלרגיות. אבק רטוב מתיישב בפילטר, ואז עוזב את הבית לנצח עם מים דרך הביוב. קשת גם עוזרת להיפטר מריחות לא רצויים ומעניקה לחות לאוויר.
חשוב מאוד ששואב הקשת יהיה זה שמסוגל לבצע ניקוי עמוק, להיפטר מאבק, חלקיקי שיער של בעלי חיים, קרדית האבק, כמו גם חומרי הפסולת שלהם. ביצועי טיהור האוויר של שואבי אבק כאלה הם 3 מ"ק לדקה, מה שמאפשר לך להיפטר במהירות וביעילות מכל מיני מקורות אלרגיה.
מערכת הניקוי של שואב אבק קשת יעזור לבצע טיפול אנטי אלרגי יעיל למדי בכל מקום. זה יקטין את ביטוי המחלה ב-60% כבר שבוע לאחר תחילת השימוש. אנשים הסובלים מאלרגיות מבחינים בשיפור בבריאותם כבר מהיום הראשון לשימוש בשואב הקשת.
שואבי אבק קשת נחשבים למערכות הניקוי היעילות ביותר בעולם. במהלך 70 שנות קיומם, הם הצליחו להוכיח את יעילותם למיליוני אנשים. קשתות הפכו את הניקיון לתענוג תוך הצגת סטנדרטים חדשים של ניקיון. כדי לקנות מכשירי חשמל ביתיים באיכות גבוהה, אתה צריך שיהיה לך מספיק כסף. הפקדות בביסטרובנק יעזרו לך לקבל את הסכום הנדרש תוך זמן קצר.

שואב קשת מהנציג הרשמי
שואב קשת מהנציג הרשמי
שואב קשת מהנציג הרשמי
שואב קשת מהנציג הרשמי שואב קשת מהנציג הרשמי שואב קשת מהנציג הרשמיHome | Articles

May 21, 2024 16:37:10 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting