זה לצד זה ו נוחות

מקררים זה לצד זה יכולים לכלול מגוון פונקציות. אלה יכולים להיות למשל: אספקת קרח ומים קרים, תא רעננות אפס, מערכת No Frost, מיני בר מובנה, סוגר דלתות. זו לא כל הרשימה שאפשר לכלול במקררים זה לצד זה. לכל יצרן שיטות משלו, אותן הוא כולל על מנת למשוך כמה שיותר צרכנים למקררים מסוג זה. כך למשל בלטה חברת AMANA בכך שסיפקה תא לאחסון תרופות במקררים אלו. במקרה זה, ניתן לנעול את המצלמה באמצעות מנעול. המקרר מבית MAYTAG מצויד במדף הרמה. על ידי סיבוב הידית המובנית, ניתן להתאים את גובה המדף. במקרה זה, הפעולות מתבצעות ביד אחת בלבד.
כל הסלים, המדפים, כמו גם הצדדים יש רק ביצועים באיכות גבוהה. אחרי הכל, מקרר כזה מיועד לעומסים כבדים. כמו כן, כל מדף מצויד בצד כך ששום נוזל לא יכול לעלות על הקצה. כל המדפים ניתנים להתאמה לגובה הרצוי. דגמים מסוימים של מקררים זה לצד זה מצוידים בסלסילות תלויות. אלה הם BOSCH, GENERAL ELECTRIC ועוד רבים אחרים. למקרר LG יש מדף בצורת אליפסה. ניתן להציב במצב אופקי בקבוקי יין או שמפניה. לדגמי Electrolux יש מדפים מעוצבים בגימור עץ.
אם אתם שמים לב לפתרונות העיצוב יוצאי הדופן ביותר, אז המקרר ZigZag מבית MAYTAG ראוי לתשומת לב. נפחו הוא 730 ליטר. יש כאן מכולות שימושיות מאוד. מדפים יכולים להתבצע מזכוכית או חוט. עם זאת, הם חייבים להיות מוסדרים. ניתן להטות את הסלים הממוקמים בדלתות. יש גם מחזיקי בקבוקים. למקרר ומקפיא של המקרר יש הפרדה בזיגזג.
עם כל הפתרונות המקוריים הללו, הדגם הזה הוא המעניין והמרווח מכולם שיש היום. המקפיא מצויד בסלסילות שבהן ניתן לאחסן מוצרים גדולים למדי. מדף פיצה כלול. הרמת מדף יכולה להתאים את גובהו בתא המקרר. בקופסאות של המקרר, אתה יכול להתאים באופן עצמאי את רמת הלחות הנדרשת. לכל מקרר פונקציית "חג". זהו מצב ההפעלה המינימלי שיכבה עם פתיחת הדלת.

זה לצד זה ו נוחות
זה לצד זה ו נוחות
זה לצד זה ו נוחות
זה לצד זה ו נוחות זה לצד זה ו נוחות זה לצד זה ו נוחותHome | Articles

May 26, 2024 11:38:01 +0300 GMT
0.008 sec.

Free Web Hosting