צריכת אנרגיה של המקרר

ארגו-כלכלה הוא אחד הפרמטרים המרכזיים שכדאי לשים לב אליהם היטב בבחירת מקרר. אם, למשל, נשווה מכשירי חשמל ביתיים לשימוש ביתי, אז יותר מכל צריכת החשמל נופלת על העוזר הביתי הזה. לכן, אם הבעלים העתידיים של המקרר חושבים על עלויות עתידיות, יש צורך לבחור מודל חסכוני יותר. צריכת האנרגיה של מקרר יכולה לנוע בין A ל-G. צריכת האנרגיה הנמוכה ביותר היא ב-A. צריכת האנרגיה הגבוהה ביותר היא במקררים מסוג G. ו-92/2ES. במקביל, נקבעים המכשירים אליהם עשוי מקרר כזה להשתייך. כמו כן, יש צורך לקבוע את הנפח השימושי הן של המקרר והן של המקפיא. לאחר מכן, יש צורך לקבוע את הערך הנומינלי של צריכת האנרגיה עבור סוג מסוים של מקרר.
במקרה זה, יש צורך לקחת בחשבון את תקני צריכת האנרגיה עבור קטגוריה זו. יש לקחת את הערך הנומינלי כ-100%. לאחר מכן, יש צורך לקבוע כמה חשמל המקרר באמת לוקח לעבודה. מחלקה "A" מתאימה לאינדיקטור בערך הנמוך מ-55%. 75% תואמים לכיתה "B". 75%-90% שייכים למחלקת האנרגיה "C". 90-100% - "D". 100% -110% מתאים למחלקה "E". 110-125% מדברים על מעמד "F". כל האינדיקטורים השייכים ליותר מ-125% תואמים את מחוון G.
אך בשל העובדה שיותר ויותר טכנולוגיות חדשות מופיעות, ייתכן שהסיווג הבינלאומי יתחדש במדד אחד נוסף. זו תהיה הכיתה "סופר A". סוג זה של מקרר קיים כבר היום. דרגת האנרגיה שלהם נמוכה בהרבה מדרגת "A" שקיימת היום. כפי שאתה יכול לראות, במציאות יכול להיות שהמקרר צורך הרבה פחות חשמל מהמצוין בערך הנומינלי. זה יכול להיות מובטח על ידי מדחסים באיכות גבוהה, בידוד באיכות הטובה ביותר, והתקנים חסכוניים אחרים.
כל מקרר מצויד במדבקה משלו, המספרת על הארגונומיה שלו. זה גם מציין את הצריכה התיאורטית של חשמל, כמו גם את הנפחים השימושיים של תאי המקרר. היצרן יכול לציין באופן עצמאי את מידת הרעש בדגם שלו.

צריכת אנרגיה של המקרר
צריכת אנרגיה של המקרר
צריכת אנרגיה של המקרר
צריכת אנרגיה של המקרר צריכת אנרגיה של המקרר צריכת אנרגיה של המקררHome | Articles

June 21, 2024 23:10:57 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting