איך בוחרים את המקררים הצבעוניים הנכונים למטבח

איכות הצרכן הנוכחית של המקרר, לצד נוחות השימוש, המאפיינים הטכניים והכלכליים, היא הצבע והעיצוב שלו. בעבר, עיצוב המקרר נקבע על פי צורת הידית והסימן המסחרי של היצרן עם אותו צבע לבן. כיום מוצגים הדגמים המגוונים ביותר מבחינת עיצוב וצבע עבור סגנונות שונים של ציוד מטבח ולכל טעם.
צבע המקרר הנפוץ ביותר מבין הדגמים הנמכרים הוא לבן בגוונים שונים. הסיבה העיקרית לכך הייתה היגיינה והתאימות האופטימלית ביותר עם פנים מטבחים שונים. לגוונים חמים של לבן יש בדרך כלל גוון צהבהב בעוצמה משתנה, גוונים קרים הם כחלחלים.
היצרן מציע היום מבחר רחב של מקררים בדוגמת לבן. דגמים של מקררי LG עם דפוס שיש, דפוס עץ מובלט, עור, בד הם פופולריים. דגמים צוברים פופולריות, שהציפוי שלהם מאפשר לך לכתוב ולצייר עליהם בטושים צבעוניים מיוחדים. הכתובות מוסרות עם מטלית יבשה, ללא עקבות.
עבור יצרני מקררים, הצבע הלבן של הדגם הוא הקשה ביותר לייצור. שלא כמו עמיתים צבעוניים, הפגמים הקטנים ביותר על פני המוצר נראים כאן בבירור. צביעה בצבע לבן בגוונים שונים יכולה להתבצע על קו אחד של ציוד הצביעה. מעבר מאמייל צבעוני ללבן עם קו צביעה אחד בלבד ידרוש שטיפה יסודית של צינורות וכל ציוד הצביעה, מה שיעלה משמעותית את עלויות הייצור.
נתח המכירות של מקררים לבנים בין שאר הדגמים גובר, אך בקרב קבוצות מסוימות של קונים הביקוש למקררים צבעוניים צובר תאוצה. למרות היכולות הטכניות של התעשייה לייצר דגמים מכל צבע, הגורם המגביל העיקרי בנוסף לעלויות הייצור הוא עדיין הביקוש המוגבל לדגמי צבע בקרב מגוון רחב של צרכנים.
בשוק הרוסי, רק חברה אחת הציעה עד 12 צבעים של מקררים. עמיתים זרים מציעים, ככלל, עד 5 סוגים של צבעים, תוך התאמת הטווח בהתאם לשינויים בביקוש. רוב החברות מקפידות על ייצור המוני של מקררים לבנים בלבד.
הדגמים המקומיים הראשונים נעשו בקבוצות קטנות, אמייל רכב שימש לצביעה שלהם. לעתים קרובות מאוד, בחירת צבע המקרר על ידי הקונה קבעה את צבע המכונית שלו. דגמים אדומים, צהובים, חומים וירוקים היו אופייניים לשנות ה-90. עד כה, האופנה התיישבה על גווני פסטל רכים יותר של צבעים אפור, כסף, בז' וזהוב.
מטבחים בסגנונות שונים מציעים צבעים שונים של המקרר. אז עבור מטבח בסגנון מודרני, אדום, כחול, אפור כהה עדיפים. מקררים צבועים מתכתיים, צבעי נירוסטה ואלומיניום מבוקשים. מקררי זיקית ידועים המשנים צבע בהתאם לתאורה ולמיקום מקור האור.

איך בוחרים את המקררים הצבעוניים הנכונים למטבח
איך בוחרים את המקררים הצבעוניים הנכונים למטבח
איך בוחרים את המקררים הצבעוניים הנכונים למטבח
איך בוחרים את המקררים הצבעוניים הנכונים למטבח איך בוחרים את המקררים הצבעוניים הנכונים למטבח איך בוחרים את המקררים הצבעוניים הנכונים למטבחHome | Articles

May 20, 2024 22:34:49 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting