בוש

בוש הוא אחד המותגים המוכרים ביותר בגרמניה. מספר עצום של מוצרי אלקטרוניקה ומכשירי חשמל ביתיים נמכרים כיום תחת מותג זה. מייסד המותג הזה היה רוברט אוגוסט בוש הגרמני. במלחמת העולם הראשונה עמדו הכנסות החברה על 4 מיליון מארק. בעבודתו השתמש בוש בעקרונות החיים הפשוטים למדי, אך החשובים ביותר, שבזכותם הוא הצליח להתפתח לקנה המידה הנוכחי. כיום החברה מייצרת ציוד כזה, המשמש בפועל. כל המכשירים שיכולים להקל על חייו של אדם עדיין נוצרים תחת המותג Bosch. מדי שנה מוציאה החברה כמאה מיליון יורו על איכות הסביבה. החברה הראשונה שהחלה לייצר מקררים לשימוש ביתי הייתה בוש. אירוע זה התרחש בשנת 1933. השנה הוצג העותק הראשון של עוזר הבית הזה ביריד בלייפציג. במקרה שקונה מודרני ראה את המקרר הזה, הוא לא יזהה אותו. זה נראה כמו "תוף" על הרגליים. המראה שלה היה יותר כמו מכונת כביסה מודרנית. משקלו של מקרר כזה הגיע ל-80 ק"ג. והנפח השימושי שלו היה 60 ליטר. במשך שלושה ימים, ניתן היה לאחסן בו מזון. באותה תקופה, ההישג הזה היה מאוד רלוונטי. הפסדי אנרגיה הם הרבה פחות עבור מקרר גלילי.
באשר למערכת No Frost המפורסמת, גם כאן היה בוש בראש. זה היה מי שיישם את זה לראשונה. כתוצאה מהשימוש בו, קרח וכפור אינם נוצרים לא במקפיא ולא על המוצרים. הטמפרטורה קבועה. עיצוב הפנים של המקררים מחושב לפרטים הקטנים ביותר. לכן, הפונקציונליות של המקרר היא בעלת הביצועים הגבוהים ביותר. ניתן לאחסן מוצרים זמן רב יותר עקב שימוש באזורי טריות. לא רק המראה המקורי יישמר שם, אלא גם כל איכויות הטעם ותכונות השימושיות.
כל המדפים במקררים עשויים מזכוכית מחוסמת. במידת הצורך, אתה יכול ליצור באופן עצמאי את הנפח הנדרש. כדי לעשות זאת, אתה רק צריך לסדר מחדש את המדף לשכבה הרצויה. אפשר בקלות לשים סיר גדול או צנצנת במקרר. רוב המקררים המיוצרים על ידי בוש הם בעלי דרגת האנרגיה הנמוכה ביותר.

בוש
בוש
בוש
בוש בוש בושHome | Articles

June 21, 2024 22:49:19 +0300 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting