ארדו

את חברת ארדו אפשר לייחס לאותן חברות בודדות שתופסת את המקום הקשה ביותר ביצירת מכשירי חשמל ביתיים. החברה החלה את דרכה בהקמת חברה קטנה בה השתתפו כל בני המשפחה. גם כיום, החברה ממשיכה להתפתח בהצלחה, ומושכת עוד ועוד רעיונות חדשים לעסק המצליח שלה. החברה מייצרת מגוון רחב של סוגי מוצרי חשמל ביתיים, כמו כן מקררים הם בין המכשירים הפופולאריים והמבוקשים ביותר. נכון לעכשיו, נפח המוצרים המיוצרים הוא עצום מאוד. אבל מקררי Ardo פופולריים בכל העולם. הסימן המסחרי של ארדו הופיע בזכות בנו של הבעלים של החברה. זה היה זה שב-1978 יצר מותג משלו. חברה זו התפרסמה בייצור של מכשירי חשמל ביתיים גדולים. הוא כלל מקררים ומכונות כביסה. אבל היו סוגים אחרים של מכשירי חשמל ביתיים. בשנות ה-60 החלה החברה לכבוש את השוק עם מוצריה. במהלך תקופה זו החלה החברה לעסוק מקרוב במחקרי שוק. החלק הראשון של מכשירי חשמל ביתיים שהחברה הזו שיחררה היה מכונת כביסה. כישרון וכשרון עשו את העבודה שלהם. החברה הפכה להיות מוכרת ומבוקשת בקרב צרכנים רבים.
בשלב הבא החליטה החברה לפתוח מפעל שיעסוק אך ורק בייצור מקררים. האירוע הזה מתרחש מאז 1984. הטכנולוגיות העדכניות ביותר, כמו גם חומרים איכותיים, שימשו ליצירת כל דגם של המקרר. הצמח התפתח במהירות בשל הפוטנציאל שלו. שטח המפעל היה 240,000 מ"ר. כל תהליכי הייצור ניסו לבצע אוטומציה. בנוסף, שטח המפעל איפשר לעשות זאת.
כיום מיוצרים 4,500 מקררים ביום עבודה אחד. המקרר המודרני מצויד במאייד מובנה. כולם מיוצרים על בסיס הדרישות הסביבתיות של העולם המודרני. כל אחד מהמכשירים שנוצרו עובר בדיקות חובה. התפתחות החברה לא עומדת מלכת. מפעלים חדשים לייצור מכשירי חשמל ביתיים של חברה זו נפתחים ללא הרף. כל המקררים והמקפיאים עוברים בדיקות מחשב. בשנת 1995 הייתה לחברה מעבדה משלה לבדיקת כל סוגי המכשירים הביתיים.

ארדו
ארדו
ארדו
ארדו ארדו ארדוHome | Articles

April 20, 2024 14:18:05 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting