מקררי סימנס

מקום קריר נפרד מיועד לאחסון יין. לכן סימנס מזמינה את כל אניני היין להכיר דגמים חדשים של מקררים שתוכננו במיוחד למטרה זו. KS 38WA40 ו-KS 30WA40 נועדו לאחסן יין יקר. שני המקררים הללו מיועדים לאחסן יין לאורך זמן. כאן תוכלו להביא את היין לטמפרטורה הניתנת להגשה. יין מאופיין בכך שהוא מסוגל לחשוף את כל טעמיו רק בטמפרטורה מסוימת. במיוחד בשביל זה, למקרר יש שני אזורים לאחסון יינות. באופן אלקטרוני, ניתן להגדיר טמפרטורת אחסון ספציפית. זו עשויה להיות טמפרטורת האחסון או טמפרטורת השתייה. הטמפרטורה יכולה להשתנות באופן עצמאי בין 5 ל-22 מעלות. מגוון כה רחב מאפשר לך לקרר לחלוטין את כל סוגי היינות.
ארבעה מדי חום קובעים את הטמפרטורה. ניתן להניח שלושה מדי חום על המדפים הרצויים. הלחות בתוך המקרר מגיעה ל-80%. הגדרה זו מתרחשת אוטומטית. בשל הלחות הגבוהה, הדגימה ביין אינה מתייבשת, והדבר מאפשר לאחסן משקה יקר בצורתו הטובה ביותר. התנאים לאחסון יינות במרתפים הם האידיאליים ביותר. אין אור בהיר שיכול להזיק ליין. המקרר של סימנס מאפשר ליצור סביבה קרובה לטבעית הודות לנוכחות זכוכית כהה.
העיצוב של המקררים KS 38WA40 ו-KS 30WA40 הוא המעודן ביותר הן מבחוץ והן מבפנים. למרתף היין גוף עשוי מחומר כסף. ניתן לראות סגנון ואלגנטיות בכל פרט. בכל חדר, המקרר הזה ייראה מושלם. מבעד לדלת הזכוכית ניתן לראות סקירה של כל הקולקציה. על פני השטח הפנימיים של המקרר יש תאורה רכה. מנעול מובנה מיוחד מסופק נגד חדירה בלתי מורשית למקרר.
מידות חיצוניות של דגם זה הן סטנדרטיות. אבל בפנים זה יכול להכיל עד 107 בקבוקים. ישנם מספר רב של מדפים עליהם הם מאוחסנים במצב אופקי. ניתן אפילו לאחסן משקאות פתוחים. יש שקעים בשביל זה. ולאחסון מטעמים במקרר, מעוצב מדף עשוי זכוכית חסינת פגיעות.

מקררי סימנס
מקררי סימנס
מקררי סימנס
מקררי סימנס מקררי סימנס מקררי סימנסHome | Articles

June 15, 2024 04:08:32 +0300 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting