זה לצד זה מאת גאגנאו

מספר רב של צרכנים, בהתבסס על תנאי החיים, יכולים להרשות לעצמם רק מקרר מסוג אירופאי. אבל נכון לעכשיו, יש מספיק דירות שיכולות להכיל בנוחות מקרר בסגנון אמריקאי במטבח. בנוסף, מקרר כזה הוא יצירת אומנות שתקבל את פני כל האורחים בכבוד. אחד הדגמים הללו הוא המקרר זה לצד זה מתוצרת Gaggenau. ל-SK 535 יש סגנון אמריקאי קלאסי. אם תסתכלו בתוך המקרר הזה, תוכלו למצוא אזור טריות, המיועד לאחסון בשר ודגים. ישנם שני תאים לקירור משקאות. יש לאחסן חמאה בתא שתוכנן במיוחד למטרה זו. אחסון ירקות וירקות אמור בשני תאים. הם יכולים להתאים את רמת הלחות. המקפיא מצויד במערכת No-Frost. הנפח השימושי של מקרר זה הוא 600 ליטר. במקרר זה לצד זה אפשר לאחסן מזון לחודש שלם. במקרה זה, לכל אבות המזון במוצרים יהיו האינדיקטורים המקוריים שלהם. הפשרה במקרר כזה אינה ניתנת עקב השימוש במערכת No-Frost.
למקרר שבעה אזורי אקלים. ניתן לכוון את הטמפרטורות באופן עצמאי בהתאם לצורך. מקרר SK 535 הוא מקרר מקצועי למדי, המבוסס על המאפיינים הזמינים. עבור כל סוג של מוצר הוא מיועד למדדי טמפרטורה ולחות משלו. מערכת הבקרה במקרר היא אלקטרונית. הכל מוצג בתצוגה צבעונית, בעזרתה ניתן לבצע כל שינוי בתפעול המקרר. בכל אחד מהתאים, ניתן להגדיר את הטמפרטורה הרצויה.
מקרר SK 535 זה לצד זה יכול להכין מי שתייה וקרח. לשם כך מסופק מכשיר מיוחד. במקביל, חמש מאות קוביות של קרח מוכן יכולות להיות במכונה. הם עשויים גם להיראות שבורים. כמו כן, ליטר וחצי של מי קרח מסופק במכשיר. לפני קירור או הקפאה, המים עוברים את הטיהור הדרוש מכל הזיהומים המזיקים. דגם זה יכול להיות מיוצר מובנה בתוך ריהוט המטבח, או שהוא יכול לקבל מראה עצמאי.

זה לצד זה מאת גאגנאו
זה לצד זה מאת גאגנאו
זה לצד זה מאת גאגנאו
זה לצד זה מאת גאגנאו זה לצד זה מאת גאגנאו זה לצד זה מאת גאגנאוHome | Articles

April 12, 2024 18:28:16 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting