איך בוחרים מקרר לרכב

אם יש צורך בבטיחות המוצרים במהלך התנועה, אז אתה יכול להשתמש במקרר או מקפיא לרכב. אם ההובלה נעה כל הזמן, אז ניתן להפעיל את המקרר מהרשת המשולבת. כל מקרר לרכב חייב להיות בעל חוזק גבוה, ועליו לעמוד גם בעומסי רעידות והלם. למשפחה האמריקאית הסטנדרטית יש עד שלושה מקררים ניידים כאלה בשימוש. לנהגים רוסים, במידה פחותה, יש מקררים ניידים. שיפור הרווחה מוביל בהכרח לרכישת דבר כה הכרחי בכל טיול. כדי לאחסן מזון קפוא לזמן קצר, אתה יכול להרים שקית איזוטרמית. אם אתה צריך לאחסן כלים נוזליים, אתה יכול להשתמש במיכלי תרמוס. כל התיקים עשויים מחומרים בני קיימא. מקרר לרכב חייב להיות בעל יחידת קירור. זה ישמור על מזון יותר מהרגיל. למקרר לרכב יכול להיות מקום נפרד או מובנה ברכב. לדוגמה, ניתן להשתמש עבורו נישות הממוקמות בין המושבים או משענות היד.
למקררים ניידים לרכב יש מספר סוגי קירור. זה יכול להיות דחיסה, ספיגה או תרמו-אלקטרי. אם למקרר יש קיבולת קטנה, נעשה שימוש בקירור תרמו-אלקטרי. מקררי רכב מצוידים בקירור ספיגה שלנפחו חשיבות רבה יותר. מקררים נייחים ברובם ישימים רק על מקררים נייחים. עבור מקרר לרכב, קירור כזה משמש לעתים רחוקות.
למקררי דחיסה יש את צריכת האנרגיה הנמוכה ביותר. למקררי ספיגה יש מעט יותר ערך צריכת אנרגיה. למקררים תרמיים יש את צריכת האנרגיה הגבוהה ביותר. האפשרות החסכונית ביותר למקרר לרכב היא מיני מקרר שנראה כמו חזה. חלקו העליון מצויד בכיסויים מיוחדים. החזה מסוגל להחזיק את הקור בצורה הטובה ביותר. מקררים טרמו-אלקטריים הם האיטיים ביותר לצבור טמפרטורה. כדאי לקרר גם את האוכל וגם את המקרר עצמו לפני הנסיעה. המקרר התרמו-אלקטרי יכול להיות בנפח של 0.5 עד 49 ליטר.

איך בוחרים מקרר לרכב
איך בוחרים מקרר לרכב
איך בוחרים מקרר לרכב
איך בוחרים מקרר לרכב איך בוחרים מקרר לרכב איך בוחרים מקרר לרכבHome | Articles

June 13, 2024 20:15:21 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting