איך בוחרים מצלמת וידאו?

מצלמת וידאו היא דבר שימושי. ובכן, נעים מאוד. אחרי הכל, בעת הירי, כל הרגשות והאירועים נשמרים. הקלטת הווידאו היא באמת זיכרון "חי".
מצלמות דיגיטליות רבות מצוידות בפונקציית הקלטת וידאו, אך אף אחד לא יכחיש שרמת הקלטת הווידאו במצלמת וידיאו עדיין גבוהה בהרבה.
בחירת מצלמת וידאו טובה היא לא כל כך קלה, כי לטכניקה זו באמת יש הרבה מאפיינים ותכונות נוספות. אז, שקול את הפרמטרים הבסיסיים לבחירת מצלמת וידאו.
פורמט הקלטת מצלמת וידאו
מצלמות וידיאו מסוגלות להקליט בפורמטים דיגיטליים כגון Digital 8, mini DV, micro MV, DVD, Mpeg 4. מצלמות וידיאו הפועלות בשלושת הפורמטים הראשונים עדיין משתמשות בהקלטה, אך באיכות דיגיטלית.
מצלמות וידיאו עם פורמט הקלטה Digital 8 נבחרות על ידי מי שעדיין יש לו הקלטות בפורמטים אנלוגיים Hi 8. מצלמות וידיאו אלו מאפשרות לא רק לצפות בווידאו בפורמט Hi 8, אלא גם לבצע דיגיטציה ב-Digital 8. הקלטה גם ב-Hi 8 וגם ב-Hi 8. Digital 8 הולך לסרט 8 מ"מ, אבל רק במקרה השני באיכות דיגיטלית ובסאונד סטריאו. המחיר של מצלמות וידיאו שמקליטות בדיגיטל 8 נמוך למדי. אבל אם אתה בוחר את מצלמת הווידאו הראשונה, ולא יקר, עדיף לשים לב לפורמט המיני DV.
מצלמות וידיאו מיני DV קטנות וקלות יותר מכיוון שהן משתמשות בקלטת קטנה יותר (טייפ ברוחב 6.35 מ"מ) מ-Digital 8. אבל עם וידאו דיגיטלי וסאונד סטריאו מעט טובים יותר. מצלמות וידיאו וקסטות אלה עבורם מיוצרות על ידי יצרנים ידועים רבים (Sony, JVC, Panasonic, Samsung), כך שלא אמורות להיות בעיות עם חומרים מתכלים.
מצלמות וידיאו DVD מקליטות ישירות לתקליטורי DVD-R/RW. היתרון העיקרי הוא שניתן לצפות בוידאו המוקלט מיד על נגן DVD, ניתן להחזיר אותו בקלות לאחור לרגע הנכון. אבל המידות של מצלמת ה-DVD עצמה מוכתבות על ידי גודל הדיסק, כך שלא ניתן להפוך אותה לקומפקטית מספיק.
בין מצלמות וידאו מודרניות, אתה יכול לבחור את אלה שמקליטים בפורמט Mpeg 4.
דוגמה לטבלה
מעקב אחר תהליך צילום הווידאו, בחירת הזווית הנדרשת והגדרות שונות - לכל זה נעשה שימוש בעינית, אופטית או רפלקס.
ערכי עדשה
הקלטת וידאו H.264 הקלטת וידאו H.264
הקלטת וידאו ב-HD מלא של נכס למגורים הקלטת וידאו ב-HD מלא של נכס למגורים
הקלטת וידאו פורמט XF, Super fine, Fine הקלטת וידאו פורמט XF, Super fine, Fine
התאמה ידנית של השמשה הקדמית התאמה ידנית של השמשה
התאמה אוטומטית של השמשה הקדמית התאמה אוטומטית של השמשה
תצוגת רשימה עם תבליטים
F 1.8
זום אופטי פי 15
זום דיגיטלי פי 180
קוטר מסנן 46 מ"מ
אורך מוקד 46.3 - 694.5 מ"מ
העינית יכולה להיות גם בשחור לבן או בצבע.

איך בוחרים מצלמת וידאו?
איך בוחרים מצלמת וידאו?
איך בוחרים מצלמת וידאו?
איך בוחרים מצלמת וידאו? איך בוחרים מצלמת וידאו? איך בוחרים מצלמת וידאו?



Home | Articles

May 24, 2024 05:10:15 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting