גורנייה

חברת Gorenje הסלובנית מוכרת בשוק האירופי מאז 1950. המפעל הראשון שכן בכפר גרנייר. זה היה השם שנלקח כמותג של החברה. בתחילה עסקה החברה בייצור מוצרים לחקלאות. קבוצת הכיריים הראשונה הופקה בשנת 1658. מוצר זה הדהים כל כך את כל הצרכנים שבשנת 1961 נשלחה האצווה הראשונה של צלחות כאלה לגרמניה. היקפי הייצור גדלו ללא הרף. בשנת 1968 החלה החברה בייצור מקררים, שצוידו במדחסים. על מנת שליצור תהיה מסקנה הגיונית, החליטה החברה לעסוק בייצור ריהוט למטבח וציוד נלווה. הגופנים האיכותיים ביותר יצאו לאור בשנת 1971. האסטרטגיה שנבחרה של החברה, כמו גם אסטרטגיות השיווק היו מושלמות. כתוצאה מכך, הרחבת רשת הסחר של גורנג'ה התרחשה לא רק בתוך הארץ, אלא גם בחו"ל.
כיום החברה עוסקת לא רק בייצור מקררים. פעילותה כוללת ייצור רהיטים, שירותי מלונאות ומסעדות, מכשור והנדסת מכונות. יותר מחמישים אחוז מהמוצרים המיוצרים מיוצאים. בעתיד הקרוב, החברה אמורה להיכנס לחמשת היצרנים הגדולים ביותר של מכשירי חשמל ביתיים. שניים וחצי מיליון מוצרים מיוצרים מדי שנה על ידי Gorenje. מקררים ומקפיאים מהווים מיליון מוצרים. כיריים גם תופסות מיליון, מכונות כביסה - חמש מאות חתיכות.
לאחר בחינת המקרר של Gorenje, גם עקרת בית פשוטה וגם מומחה יתפלאו. עיצוב הפנים והחוץ של המקרר הוא ברמה הגבוהה ביותר. כל המקררים של החברה אינם כוללים שימוש בחומרים מזיקים לסביבה. הטמפרטורה נשלטת באופן אלקטרוני. ניתן לייחס פרט זה לפיתוחים האחרונים של החברה. במקרר ובמקפיא בקרת טמפרטורה אלקטרונית. במקרה שבעל המקרר יפתח את המקרר לעתים קרובות למדי, המערכת תסדיר את הטמפרטורה באופן עצמאי. המקפיאים מצוידים בשני מצברי קור. הטמפרטורה במקפיאים כאלה היא המדויקת ביותר. דגמים מסוימים של מקררי Gorenje כוללים מאוורר. יש גם רדיו, שעון, כמו גם תצוגת LCD בעוזרת ביתית מודרנית.

גורנייה
גורנייה
גורנייה
גורנייה גורנייה גורנייהHome | Articles

July 23, 2024 23:55:14 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting