ביחד עם מקרר

אחד הקריטריונים העיקריים לבחירת מקרר הוא האביזרים הפנימיים שלו. כל חברה מבצעת מדי שנה התאמות פנימיות לאביזרים כדי למשוך לקוחות. למרות שאין שינויים ספציפיים ביחידת הקירור. לכל BHP יש מדפים. מדפים עשויים להיעדר רק בשידות או במקררים ניידים. אם מסתכלים אחורה, המקררים הראשונים, מלבד המדפים, כבר לא היו מצוידים בכלום. העיצוב, כמו גם החומר שממנו עשוי המדף, יהיו מכריעים במהלך חיי השירות. הם גם משפיעים על המורכבות במהלך ניקוי המקרר. והתפיסה האסתטית תלויה בביצועים האיכותיים שלהם. במאה הקודמת, למדפים היה מראה סריג. במקביל, הם יוצרו באמצעות ציפוי אבץ. דגמים מסוימים של מקררים משתמשים במדפים דומים בשלב הנוכחי. אבל יצרנים אמיתיים משתמשים בציפוי עמיד יותר למדפים. הדגם היוקרתי עשוי להיות שונה בשימוש בציפוי כרום.
מדפים עשויים מפלדת אל חלד ישימים גם כן. בתחילה, לא ניתן היה לשנות את מיקום המדפים. זה תוקן היטב. כדי להכיל פריט גדול מדי, נאלצתי להסיר את המדף מהמקרר. בעקבות כך החלו להסדיר את המדפים. הנפח השימושי של החדר החל לשמש ביעילות רבה יותר. נכון להיום ישנם מדפים מתקפלים וכן מדפים טלסקופיים. מדפים מודרניים עשויים מפלסטיק שקוף עם שוליים בכל ארבעת הצדדים למניעת דליפות.
המקררים הראשונים צוידו במדף צד על מנת לאחסן בקבוקים. כיום ישנם מקררים מיוחדים עם נטייה, המשמשים במיוחד לאחסון יינות. לארונות יין יש מדפי עץ.
על מנת לאחסן ירקות ופירות, לכל מקרר יש מגירות ייעודיות במיוחד. בתחילה הייתה רק קופסה אחת. הוא אותר למטה. החלו להשתמש במחיצות כדי לבודד את אחסון הירקות והפירות. ואז הוחלט ליצור שתי קופסאות נפרדות. החומר היה במקור פלסטיק לבן, אך כעת הוא שקוף ויכול לקבל כל צבע.

ביחד עם מקרר
ביחד עם מקרר
ביחד עם מקרר
ביחד עם מקרר ביחד עם מקרר ביחד עם מקררHome | Articles

June 16, 2024 08:17:03 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting