כמה חלופות לאייפד יש

למרות "פולחן האישיות" הקיים של מכשיר האייפד בקרב חובבי בידור אלקטרוני, צרכנים רבים כבר מסתכלים על השוק בעניין, האם הופיעה שם חלופה ראויה לאייפד? כמובן, אייפד מתגאה בהרבה יתרונות, אבל אל תשכח מכמה מה"חסרונות" של הטאבלט הזה. לרוב, בקרב אלו שמחפשים גרסה חלופית של האייפד, אפשר לשמוע את האשמות של המכשיר האלקטרוני של אפל על כמות קטנה של זיכרון וחוסר יכולת לעבוד עם וידאו פלאש. לעתים קרובות מאוד, מפתחי אייפד מונצחים ב"מילה חמה" על העובדה שהם לא התקינו מצלמת אינטרנט ויציאת USB במכשיר.
כעת פיתוחים אלטרנטיביים שיצטרכו להתחרות באייפד על ליבם של הקונים רק מתחילים את דרכם לשוק, ולכן נצטרך לשקול מתחרים פוטנציאליים ולא אמיתיים. כך למשל, למכשיר HP Slate, שמחירו העתידי יוכרז ברמה של חמש מאות רובל אמריקאי, יהיה מסך בגודל 10 אינץ', ווינדוס 7 כמערכת הפעלה וכיאה לחלופה, מה שאין במקור - תמיכה ב-USB ופלאש. בין אם זו תהיה גרסה חלופית של האייפד או שיהיה נכון יותר לקרוא לזה נטבוק ללא מקלדת יציג את חווית ההפעלה לאחר הופעת הקיץ על המדפים.
"חלופות" אחרות שמאתגרות את ההגמוניה של האייפד כבר נמכרות בעוצמה ובעיקר בארה"ב. זהו 12 אינץ' Fusion Garage JooJoo המבוסס על מערכת ההפעלה Intel Atom, המסוגל לסרטון HD ולהימכר ב-499 דולר. ו-Dell Mini 5 קטן בהרבה עם מסך 5 אינץ' ומערכת הפעלה אנדרואיד חלופית לאייפד. היתרונות של הטאבלט האלטרנטיבי העדכני ביותר הם נוחות השימוש היומיומי בו, מכיוון שהוא לא תופס הרבה מקום והפיתוח המהיר של גוגל, שתספק למכשיר תוכניות ושירותים מודרניים רבים.
הופעתו של מכשיר ה-Microsoft Courier בשוק, שגרמה לתחייה הן בקרב מעריצי האייפד והן בקרב יריביו, עדיין בסימן שאלה. המפתחים הציגו סקיצות יפות מאוד והכריזו על פרמטרים חלופיים מפתים למדי, המורכבים מתצוגה כפולה, פתרונות עיצוב יוצאי דופן, גודל נעים ונוכחות של סטיילוס. התברר שחלופת האייפד הזו מתיימרת להיות יותר מסתם מכשיר בידור. כלי עבודה או עוזר ביצירתיות - זה התפקיד המיועד לשדר האלטרנטיבי והיוצא דופן של Microsoft. אבל אם הפרויקט הזה יובא למסקנה ההגיונית שלו עדיין לא ברור.

כמה חלופות לאייפד יש
כמה חלופות לאייפד יש
כמה חלופות לאייפד יש
כמה חלופות לאייפד יש כמה חלופות לאייפד יש כמה חלופות לאייפד ישHome | Articles

June 22, 2024 00:04:49 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting