מחפש טלוויזיות שטוחות באיכות גבוהה

כיום, טלוויזיות עם מסך שטוח הופכות יותר ויותר פופולריות, וטלוויזיות CRT הופכות לנחלת העבר. לטלוויזיות כאלה יש תצוגות שטוחות בעובי קטן, וזו הסיבה שהן נקראות טלוויזיות שטוחות. הם החלו להתפתח הודות לטכנולוגיות - אלה LCD ופלזמה.
טלוויזיות שטוחות לא רק נוחות בעיצוב, אלא גם לא מסוכנות לשימוש, הן לא מתפוצצות כי הן לא משתמשות במתח גבוה, ורק על מסך כזה ניתן לקבל תמונה לא מעוותת ויציבה.
טלוויזיות שטוחות שונות לא רק בגודל המסך, הן פלזמה ו- LCD.
טלוויזיות LCD (דגמים עם אלכסון מסך של 7 אינץ' עד 37 אינץ'), אם אלכסון התצוגה הוא יותר מ-37 אינץ', אז ניתן לשלב את שתי הטכנולוגיות, אמנם פלזמה היא נדירה, אבל טלוויזיות עם אלכסון מסך של 42 אינץ' משתמשות גם בשתיהן טכנולוגיות, וכמעט 50 עד 50., ככל שהאלכסון גדול יותר, יותר טלוויזיות פלזמה שולטות, אם כי יש גם טלוויזיות LCD, אבל הן הרבה יותר קטנות.
ככל שרזולוציית המסך גבוהה יותר, כך איכות התמונה טובה יותר.
מהם צגי LCD? זוהי שיטת אפנון אור באמצעות תאי גביש נוזלי, כלומר, התמונה על מסך כזה נוצרת עקב חפיפה או העברת אור מנורות תאורה אחורית על ידי תאי פיקסלים רבים, הם הופכים סגורים או שקופים חלקית או מלאה, כך שאתה יכול לשלוט על האור מהמנורה, תוך יצירת תמונה מוצקה ויש לו מגוון רחב של גווני צבע המוצגים על המסך. טכנולוגיית LCD בטוחה לעיניים ואין לה הבהוב מובנה.
אבל מסך הפלזמה הוא שני לוחות זכוכית, שביניהם יש תאי פיקסלים, הם פולטים אור, כשהם מתמלאים בגז אינרטי, מתרחשת בו פריקת פלזמה, זה נותן קרינה אולטרה סגולה בגלל זוהר הזרחן, כי תאים מכוסים בו. על בסיס סוג אחר של זרחן נוצרים 3 צבעים בסיסיים, הקובעים את כל מגוון גווני הצבע של התמונה. מכיוון שזכוכית אינה מעבירה קרינה אולטרה סגולה, טלוויזיות פלזמה בטוחות לבריאות האדם.
הבחירה בטלוויזיה שטוחה חשובה מאוד, כי איכות התמונה תלויה בנכונות הבחירה הזו, לא משנה איך נראה לנו ששתי הטכנולוגיות זהות, אבל התוצאה באיכות התצוגה עשויה לִהיוֹת שׁוֹנֶה.

מחפש טלוויזיות שטוחות באיכות גבוהה
מחפש טלוויזיות שטוחות באיכות גבוהה
מחפש טלוויזיות שטוחות באיכות גבוהה
מחפש טלוויזיות שטוחות באיכות גבוהה מחפש טלוויזיות שטוחות באיכות גבוהה מחפש טלוויזיות שטוחות באיכות גבוההHome | Articles

April 19, 2024 02:49:51 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting