בחירת סוג הפשרה במקרר

במהלך פעולת המקרר עלולים להיווצר בו משקעי כפור או שלג. על מנת למנוע בעיה זו, היצרנים מציעים דרכים שונות להפשרת המקרר. המקפיא מציע הפשרה ידנית או No Frost. בתא המקרר יש גם שני סוגי הפשרה. זה יכול להיות הפשרה אוטומטית בטפטוף או מערכת No Frost. כיום, כמעט בלתי אפשרי למצוא מקרר המאפשר הפשרה ידנית של תא המקרר. לרוב המקררים המודרניים יש מערכת הפשרה בטפטוף. מערכת זו יעילה ופשוטה. הקיר האחורי של תא הקירור מצויד במאייד. הניקוז ממוקם בתחתית המאייד. לתא הקירור יש טמפרטורה חיובית. בזמן שהמדחס פועל, על הקיר האחורי של המקרר יש קרח. לאחר זמן מה, המדחס מפסיק את עבודתו והקרח מתחיל להימס. כל הטיפות שנוצרו זורמות לתוך האמבטיה, הממוקמת על המדחס. לאחר מכן, המים מתאדים. תהליך זה הוא הדרגתי. יחד עם זאת, הוא בלתי נראה לחלוטין למי שמשתמש כל הזמן במקרר.
אם ניקח בחשבון הפשרה ידנית של המקפיא, זה אומר שיש צורך לכבות את המקפיא להפשרה מדי שנה. במקביל, הוא ישתחרר מכל כפור וקרח שעלולים להיווצר בזמן שהמצלמה פועלת. יש לאסוף את כל המים המופשרים ולשפוך החוצה. אבל המקפיא לאחר הליך זה חייב להיות שטף ביסודיות ולנגב עם מטלית יבשה. מערכת No Frost תדאג להפשיר את המקפיא בעצמה.
ישנה דעה בקרב חלק ממשתמשי המקררים שאוכל מיובש במקררים עם מערכת No Frost. תהליך זה מתרחש בכל מקרר. רק שבמקפיא עם מערכת No Frost התהליך הזה מתקדם קצת יותר מהר מאשר בסוג סטנדרטי של הפשרה. לכן, במקררים כאלה יש לאחסן מוצרים סגורים. אבל למקררים עם מערכת No Frost יש גם חסרונות. מערכת זו תופסת הרבה מקום. בערך 20 ליטר. אבל בין המאפיינים החיוביים שלה, כמו קלות אחסון של מוצרים, קלות השימוש בולטת.

בחירת סוג הפשרה במקרר
בחירת סוג הפשרה במקרר
בחירת סוג הפשרה במקרר
בחירת סוג הפשרה במקרר בחירת סוג הפשרה במקרר בחירת סוג הפשרה במקררHome | Articles

May 20, 2024 21:22:46 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting