התקנת טלוויזיה בלוויין בבית הכפרי

אם אתם מתכננים להתקין טלוויזיה בלוויין בבית הכפרי שלכם, וברצונכם לעשות זאת בזול ככל האפשר, זה יהיה שימושי עבורכם להכיר את העצות הבאות.
בעלי אזורים פרבריים לוקחים לעתים קרובות טלוויזיות משומשות לדאצ'ה. התקנת טלוויזיה בלוויין, במקרה זה, לא תוכל להחיות את הטלוויזיה, וכל העלויות שלך הקשורות לרצון להתקין צלחת לווין לא יהיו אפקטיביות.
יש דרך אמיתית לחסוך. התקנת טלוויזיה בלוויין תעלה לך הרבה פחות אם תעשה את כל עבודת ההכנה בעצמך. קודם כל, עליך להחליט: איזו מערכת טלוויזיה בלוויין מתאימה לצרכים וליכולות שלך {ראה. סעיף "מערכות לווין"}. כעת, יש לבחור מקום בו יהיה נוח להתקין צלחת לווין, ואת כיוון הסיבוב של מראת האנטנה {ראה. ראה "כיצד להתקין צלחת לווין בעצמך"}. לאחר מכן, תצטרך לבצע את החיווט בעצמך {במקרה הפשוט ביותר, פשוט הנח את כבל האנטנה לטלוויזיה}. לאחר מכן, עליך להתקין את התושבת שעליה תותקן מראת האנטנה. תושבת עם סט מחברים, כמו גם כבל אנטנה {אנחנו משתמשים בכבל FinMark, F 660 או F 690}, ניתן לקנות בקייב בשוק הרדיו.
במקרים מסוימים, התקנת טלוויזיה בלוויין בארץ טומנת בחובה קשיים חמורים הקשורים בקביעת מיקום האנטנה. למשל, עצים גבוהים בכיוון הנבחר מחייבים להגביה את צלחת הלוויין גבוה מעל גג הבית. האנטנה מותקנת, במקרה זה, על צינור מתכת בקוטר חיצוני של 40-50 מ"מ.
אם התקנת טלוויזיה בלוויין מתבצעת בדאצ'ה לא שמור, אז אמצעי זהירות לא יהיו מיותרים. במקרה זה, מומלץ להתקין את צלחת הלוויין גבוה ככל האפשר, במקום בלתי נגיש.

התקנת טלוויזיה בלוויין בבית הכפרי
התקנת טלוויזיה בלוויין בבית הכפרי
התקנת טלוויזיה בלוויין בבית הכפרי
התקנת טלוויזיה בלוויין בבית הכפרי התקנת טלוויזיה בלוויין בבית הכפרי התקנת טלוויזיה בלוויין בבית הכפריHome | Articles

May 26, 2024 12:07:42 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting