מקררים צרים מיצרנים מוכרים לחללים קטנים

כיום, אנשים רבים רגילים לסוג המקרר הסטנדרטי, ואינם רוצים לשנות דבר במראה ובמידות של האביזר הרגיל של המטבח הממוצע של כל עקרת בית. אבל, הטכנולוגיות המודרניות אינן עומדות במקום, והמקררים הרגילים מוחלפים בדגמים שונים חדשים. לדוגמה, עכשיו מודלים כאלה של מקררים כמו צרים צוברים פופולריות. מהו מקרר צר? במראה, הוא כמעט אינו שונה ממקרר דו-חדרי רגיל, אך התכונה שלו היא גודלו הקטן יותר. בהגדרה, מקרר צר הוא מקרר שרוחבו נע בין 48 ל-55 ס"מ.
מקררים צרים הם גם דו קאמריים, ניתן למקם מקפיאים גם מעל וגם מתחת, בהתאם לדגם ולדמיון היצרן. הנפח של מקרר כזה הוא בין 100 ל-250 ליטר, הגובה יכול להיות שונה לחלוטין, העיקר שהוא משתלב מבחינה אסתטית בחלל המטבח. מקררים אלו צורכים פחות חשמל, הם ארגונומיים ונוחים לשימוש, והכי חשוב, הם תופסים פחות מקום.
כמו מקרר סטנדרטי, גם צר מציע פונקציית הקפאה-על, חלק מהדגמים מצוידים בתאורה נוספת בפנים, כמו גם מערכת התרעה שאולי שכחת לסגור את הדלת. המקרר מניח נוכחות של מדפים שונים לאחסון מזון, כמו גם מיכלים מיוחדים לאחסון ירקות ופירות טריים. בדלתות ניתן לאחסן משקאות שונים, רטבים וביצים, וזה מאוד נוח.
המקרר הצר מופעל באמצעות חשמל, וכשהוא מנותק מהחשמל, למשך 10 עד 16 שעות, הוא מקבל פעולה אוטונומית. מקררים מיוצרים בצבע לבן סטנדרטי, אך בהתאם ליצרן ניתן לבחור בצבע אחר וגם בחומרים נוספים כמו נירוסטה.
מקררים צרים היום מופיעים יותר ויותר במטבחי מעצבים יקרים, במטבחים של אלה שאוהבים להתנסות, כמו גם במטבחים של עקרות בית רגילות.

מקררים צרים מיצרנים מוכרים לחללים קטנים
מקררים צרים מיצרנים מוכרים לחללים קטנים
מקררים צרים מיצרנים מוכרים לחללים קטנים
מקררים צרים מיצרנים מוכרים לחללים קטנים מקררים צרים מיצרנים מוכרים לחללים קטנים מקררים צרים מיצרנים מוכרים לחללים קטניםHome | Articles

April 12, 2024 18:14:13 +0300 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting