הערכת היתרונות בעת החלטה מדוע אתה צריך iPod

לבעלי אייפון יש חדשות טובות. ההאקר הידוע ג'ורג' הוץ ישחרר בקרוב פיתוח נוסף. נזכיר כי קודם לכן זה היה הוא שהמציא תוכניות לפריצת jailbreak, כמו גם פתיחת iPhone. תוכניות אלו הפכו כל כך פופולריות, עד שמתעוררת השאלה: "למה אתה צריך ipod?" אלא אם כן אתה משתמש בהם.
כלי השירות החדש שכותבת Hotz יתאים לכל המכשירים המודרניים, כמו ה-iPhone 3GS, iPad ו-iPod Touch 3.0. אין עדיין ניחוש אחד לגבי השליטה בכל המכשירים הללו. האייפון שיצא לאחרונה, כמו גם ה-iPod Touch, הוכיחו את עצמם כעמידים יותר בפני פריצה באמצעים סטנדרטיים. מסיבה זו, האקרים עדיין לא יכולים לספק להם פריצת מעצר מלאה.
כיום, בעלי אייפון 3GS שכן מחליטים לפרוץ את הקושחה העדכנית ביותר שלהם ייאלצו לחבר את המכשיר למחשב שלהם ואז לפרוץ מחדש בכל פעם שהטלפון יופעל מחדש. אותה שאלה עולה: אז למה אתה צריך ipod, שדורש כל הזמן פריצת jailbreak. בהסתמך על דבריו של הוץ, ההחלטה קרובה.
כדאי להבין מדוע יש צורך בכלל בפריצת הכלא הזו?
המונח jailbreak עצמו (מהאנגלית "jailbreak") פירושו הליך שבירת הקושחה של מכשיר נייד מסוים על מנת לפתוח עוד יותר את הגישה המלאה, המאפשרת גישה למערכת הקבצים של הנייד. טריק האקרים כזה מאפשר לך להתקין אפליקציות פיראטיות מסוגים שונים באייפון שלך תוך שניות. אבל זו רחוקה מלהיות הסיבה הראשונה שבגללה פריצת הכלא כל כך פופולרית.
בהחלט כל הבעלים של טלפונים עם פריצת jailbreak עליו יכולים להתקין תוכניות ייחודיות שאינן זמינות בחנות אפל. מאחר והמפתחים של יישומי החנות הרשמיים נדרשים להקפיד על כללים נוקשים.
פעם, האייפון הפך לטכנולוגיה שהפכה את העולם שלנו, עכשיו זה קורה בשוק הבובות הגבוהות המפלצות. הצעצועים המצחיקים והחמודים האלה כובשים את ליבם של מספר רב של ילדים. אתה יכול לקרוא על מה הן בובות מפלצת גבוהות באתר highdolls.ru.
יישום אוניברסלי יכול להפוך את הטלפון האהוב עליך למחשב נייד עם גישה לאינטרנט או לעזור לך להוריד כל סרטון מרשתות חיפוש. ישנה אפשרות לראות ולשנות את הגדרות הטלפון הנסתרות. לחלופין, ניתן להוסיף מספר בלתי מוגבל של אייקונים ל-Dock או לשנות את הממשק לממשק נעים יותר. לרשימת הפונקציות משלימה הפונקציה של סינון שיחות נכנסות? למעשה, הרשימה הזו היא אינסופית.

הערכת היתרונות בעת החלטה מדוע אתה צריך iPod
הערכת היתרונות בעת החלטה מדוע אתה צריך iPod
הערכת היתרונות בעת החלטה מדוע אתה צריך iPod
הערכת היתרונות בעת החלטה מדוע אתה צריך iPod הערכת היתרונות בעת החלטה מדוע אתה צריך iPod הערכת היתרונות בעת החלטה מדוע אתה צריך iPodHome | Articles

April 22, 2024 23:11:07 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting