סוגי שואבי אבק לשימוש ביתי

בעידן המטורף שלנו, שואב אבק הוא עוזר הכרחי בבית. בלעדיו, כאשר מנקים, קשה לעקרות בית. ואם קודם לכן מבחר שואבי האבק היה קטן, כיום ישנם סוגים רבים ושונים של שואבי אבק עם פונקציות שונות. מהם סוגי שואבי האבק?
צריכים לשאוב אבק בחדר קטן, שטיח, ריהוט או בגדים? אז שואבי אבק יבשים הם בשבילך. סוג זה של שואב אבק הוא זול ובעל מידות קטנות. כמו כן, שואבי אבק "יבשים" כוללים: שואבי אבק רגילים (בלונים), המשמשים לניקוי הרצפה, הרהיטים, השטיחים. שואבי אבק כאלה הם קומפקטיים, קלים להזזה, נוחים לניקוי ארונות ומזווה. לדוגמה, אם זה עתה קניתם מזרון ספה חדש ולכלכתם אותו בטעות, אז שואב אבק יבש יפתור במהירות את הבעיות שלכם. יש גם סוג של שואב אבק בגודל מלא, הם גדולים יותר מהידניים ויקרים יותר, אבל יש להם יותר פונקציות, מחוון תהליך ואוסף אבק מרווח.
ישנם סוגים אנכיים של שואבי אבק. ניקויים משמשים בחדרים גדולים, הם נלחמים בצורה מושלמת בלכלוך, אלרגנים וקלים לניקוי, אבל הם מאסיביים מאוד ויוצרים הרבה רעש.
סוגים מובנים של שואבי אבק מסירים את כל האבק שנאסף עם ריחות לא סימפטיים ואלרגנים מזיקים דרך תעלות אוויר המובנות בקירות או ברצפה. סוג זה של שואב אבק שקט, מכיוון שהיחידה הראשית של היחידה נלקחת מהחדר. מידת ההספק והניקיון עדיפה על שואבי אבק אחרים, די יקרים ולא קלים להתקנה. מותקנים בעת תיקון או בניית בית, הם צורכים פחות אנרגיה.
מעוגל, קטן, ללא זרנוקים ומברשות, הוא מעביר את עצמו ברחבי החדר ואוסף אבק, אפילו עוקף חפצים ואנשים. מסקרן? לסוג הנפלא הזה של שואבי אבק קוראים שואבי אבק – רובוטים. יש לו מספר פונקציות ניקוי: רגיל, מהיר ומקומי. שואב אבק - הרובוט נוח ויפה, ישחרר לחלוטין את המארחת מניקוי. חסרונות: יקר ולא עובד טוב עם שטיחים ארוכי שיער.
שואבי כביסה מבצעים ניקוי יבש ורטוב, מרססים וסופגים לחות. סוג כביסה של שואב אבק ישטוף חלונות ורצפות, יחטא ויריח את החדר, אפילו ינקה כיור סתום, אבל הם לא יכולים לנקות שטיחים טבעיים ופרקט. הם כבדים מהרגיל ולאחר הניקוי דורשים טיפול (כביסה, ייבוש).

סוגי שואבי אבק לשימוש ביתי
סוגי שואבי אבק לשימוש ביתי
סוגי שואבי אבק לשימוש ביתי
סוגי שואבי אבק לשימוש ביתי סוגי שואבי אבק לשימוש ביתי סוגי שואבי אבק לשימוש ביתיHome | Articles

April 22, 2024 22:37:51 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting