היתרונות של טלוויזיות LED של טושיבה על פני קודמותיהן

אנו מציגים לתשומת לבכם טלוויזיית טושיבה ארבעים ושישה אינץ' עם מסך על גבי מטריצת גביש נוזלי ברזולוציה של 1920x1080 וקצב רענון של 200 הרץ. על ידי שחרור טלוויזיות ה-LED שלה, טושיבה לא שואפת לעקוב אחר האופנה המודרנית לפתרונות דקים במיוחד, ותאורת LED אחורית של המטריצה עדיין שמה אותה מאחור. מיקום קנייני ושליטה עצמאית בקבוצות של נוריות LED עם תאורה אחורית מספקים עומק מדהים של ניגודיות על ידי הצללה של אזורים מסוימים בתמונה. תאורה אחורית זו מבדילה את ה-Toshiba 46SV685 מטלוויזיות של חברות אחרות, ופותרת את בעיית הניגודיות האופיינית לטלוויזיות LED.
המראה של הדגם, הנקרא "Deep Lagoon", הוא מסורתי עבור רבים מדגמי הטלוויזיה של החברה. המסך, ממוסגר על ידי מסגרת רחבה יחסית עם לוגו חברה מואר מתחתיה, מכסה היטב את המטריצה בזכוכית בעובי מוגבר.
הפאנל האחורי העשיר של המכשיר מאפשר לחבר אליו ציוד השמעת וידאו שונים. הוא מכיל: שלושה מחברי HDMI (פלוס אחד מהקצה), כניסת RGB המאפשרת להשתמש בפאנל כצג מחשב, שני מחברים מסוג SCART, מחברים לחיבור רשת מקומית ואינטרנט וכן כונני USB שהיום פופולריים. לא מתעלמים כאן מהאפשרות של חיבור ציוד מיושן - מחברי רכיבים ו-S-video עם כניסות האודיו המתאימות להם.
טלוויזיות LED של Toshiba מוגדרות באמצעות תפריט ממשק אינטואיטיבי קל לניהול. כאן אני רוצה לציין את הגדרות התמונה המוגדרות מראש "חנות" מציגה תמונה בהירה מאוד עם ניגודיות גבוהה, ולאפשרות "בית" יש הגדרות רכות יותר.
ובערך עוד תכונה נוחה. טכנולוגיית Dolby Volume מיושמת בדגם טלוויזיה זה. זוהי פונקציה לשמירה אוטומטית על אותה עוצמת הקול בעת החלפת ערוצים או מקורות השמעת וידאו.
Toshiba 46SV685 הוא נציג ראוי של טווח המחירים של 4000$. זה אולי יקר, אבל הכבוד של הדגם ברור וזה שווה את הכסף שהוצא.

היתרונות של טלוויזיות LED של טושיבה על פני קודמותיהן
היתרונות של טלוויזיות LED של טושיבה על פני קודמותיהן
היתרונות של טלוויזיות LED של טושיבה על פני קודמותיהן
היתרונות של טלוויזיות LED של טושיבה על פני קודמותיהן היתרונות של טלוויזיות LED של טושיבה על פני קודמותיהן היתרונות של טלוויזיות LED של טושיבה על פני קודמותיהןHome | Articles

July 19, 2024 16:17:49 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting