איך לכבס מעיל פוך במכונת הכביסה ולשמור על צורתו

מעיל פוך כיום הוא לבוש נוח, קל משקל, רב תכליתי המהווה חלופה לסוגי בגדי החורף הקלאסיים של הקבוצה העליונה. כמו ג'ינס, מעילי פוך שימשו בעבר אך ורק כבגדי עבודה מיוחדים. נכון לעכשיו, הוא נכנס חזק לחיינו כסוג לבוש יומיומי בעונה הקרה.
כמו כל סוג של בגדים, מעילי פוך נוטים להתלכלך. יש שאלה הגיונית של ניקוי נכון של המעיל מזיהום. ככלל, שטיפת מעיל פוך מתבצעת במכונת כביסה. ישנם מספר כללים כיצד לכבס מעיל פוך במכונת כביסה לשימור מיטבי של המראה ותכונות הבידוד התרמי של המוצר.
לפני שטיפת המעיל, אתה צריך להכין את המוצר
- להדק את כל הרוכסנים, הצמדנים או הכפתורים;
- הפוך את מעיל הפוך מבפנים.
אין להשרות את המעיל לפני הכביסה.
יש צורך לכבס את המעיל בטמפרטורה של לא יותר מ 30 מעלות על מצב כביסה עדין, באמצעות חומרי ניקוי נוזליים מיוחדים. מומלץ לשטוף את המעיל במצב שטיפה עדינה עם החלפת מים.
כתוצאה מהתנהלות לא תקינה של תהליך הכביסה של המוצר, נוצרים גושים של מוך שקשה לפרק ולהפיץ את מסת המוך התועה לאחר כביסה וייבוש המוצר. בהקשר זה, מספר יצרנים בהמלצות כיצד לכבס מעיל פוך במכונת כביסה מציינים כי יש לכבס מעילי פוך עם כדורי טניס. הכדורים מעלים את המוך במהלך כל מחזור הכביסה, ובכך ממזערים את היווצרותם של גושי מוך שקשה לשבור אותם. סיבוב המעיל במכונה צריך להתבצע במהירויות נמוכות, מבלי להסיר את הכדורים. ייבוש המוצר יכול להתבצע הן במכונת הכביסה והן ליד כל מקור חום. אין לייבש את המעיל על מגבת או שמיכה, מכיוון שהם מעכבים את זרימת האוויר, ומגדילים את זמן הייבוש. יש צורך לנער את הז'קט במהלך הייבוש, בדומה להנפת כרית, לפיזור אחיד יותר של הנוצה.
בעקבות ההמלצות הפשוטות הללו, תוכלו בקלות ובפשטות לדאוג למעיל הפוך האהוב עליכם לאורך זמן תוך שמירה על מראהו ותכונות הבידוד התרמי שלו.

איך לכבס מעיל פוך במכונת הכביסה ולשמור על צורתו
איך לכבס מעיל פוך במכונת הכביסה ולשמור על צורתו
איך לכבס מעיל פוך במכונת הכביסה ולשמור על צורתו
איך לכבס מעיל פוך במכונת הכביסה ולשמור על צורתו איך לכבס מעיל פוך במכונת הכביסה ולשמור על צורתו איך לכבס מעיל פוך במכונת הכביסה ולשמור על צורתוHome | Articles

July 23, 2024 22:59:23 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting