מקרר מקפיא

המקפיא יכול להיות מצויד במדפים, תאים, כמו גם מגירות. אם המקפיא מיועד לאחסן כמות גדולה של מזון, אז יש להעדיף מגירות. זאת בשל העובדה כי יש צורך להשתמש מהר יותר באותם מוצרים בעלי חיי מדף ארוכים יותר. ובשביל זה, קופסה תהיה נוחה יותר. ניתן לסגור את הקופסה, כמו גם לסגור אותה. זרימת אוויר טובה יותר במגירות דק. אבל דרך קופסאות הסריג, ירקות ופירות קפואים קטנים נושרים לעתים קרובות יותר. זה טוב מאוד כאשר אחת מהמגירות הזמינות גבוהה מספיק. ואז מוצרים לא סטנדרטיים (עוגה) יכולים להשתלב בו. ניתן לצייד את תאי ההקפאה עם לוחות שנה מיוחדים. יש לסמן אותם בתאריך ההקפאה.
ניתן לצייד את המקפיא בפריט שימושי למדי - מגש להקפאה. מגשי קרח מונחים על המגש, כמו גם מצברי קור. על אותו מגש, קל מאוד להקפיא פריטים קטנים (כופתאות, פירות יער), שאותם יוצקים לתוך מיכל שהוכן במיוחד. תהליך ההקפאה הזה יעיל יותר מכל אחד אחר.
מקררים נפרדים מצוידים באזור רעננות. מזונות מתכלים שומרים על טריותם לאורך זמן. הטמפרטורה של אזור זה היא בין 0 ל +2 מעלות. בטמפרטורה זו, החיידקים מתרבים לאט מאוד. מאוד נוח לאחסן באזור זה את אותם מוצרים שאין צורך להקפיא לזמן קצר (בשר) או ירקות ופירות. עדיף אם אזור הטריות ממוקם בתא המקרר. אבל יש כאלה "אזורים טריים", המחולקים לאזורים רטובים ויבשים.
מקררים מודרניים רבים מצוידים ביכולת לגבור על הדלת. כאשר מתעוררות בעיות במיקום המקרר, אפשרות זו יכולה להועיל. אם החדר ללינה קטן למדי, אז יש צורך לספק אפשרות זו. הדרך הנוחה ביותר להזיז את המקרר פנימה היא גלגלים מיוחדים. המקרר עצמו עומד זקוף על רגליו. אם יש צורך להזיז אותו, אז פשוט צריך להטות אותו לאחור. יחד עם זאת, אתה לא צריך לשאת אותו, אבל אתה יכול פשוט לגלגל אותו.

מקרר מקפיא
מקרר מקפיא
מקרר מקפיא
מקרר מקפיא מקרר מקפיא מקרר מקפיאHome | Articles

April 16, 2024 07:54:57 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting