הבדלים בין Roomba לדגמים אחרים

יש היום הרבה גאדג'טים. טלפונים שונים, קוראים, שעונים מעוררים, מצלמות ועוד רבים אחרים.
אפילו מכשירי חשמל ביתיים רגילים הופכים יותר ויותר לגאדג'טים. ולא מדובר רק על טלוויזיות, שקשה יותר ויותר להבדיל ממחשב. עכשיו אפילו שואבי אבק הופכים לגאדג'טים, דוגמה חיה לגאדג'ט כזה הוא שואב האבק הרובוט הרובוט.
הדבר הראשון שעולה בראש הוא השאלה איך שואב אבק יכול להפוך לגאדג'ט? יש רק מנוע ומברשות עם צינורות. אבל זה כבר בעבר. אחרי הכל, לסחוב שואב אבק בחדר ולהוציא אבק ופסולת מהפינות האפלות ביותר במו ידיך זו משימה טיפשית למדי. למה לבזבז את הזמן שלך על זה כשאתה יכול לעשות משהו יותר שימושי ומעניין, ללכת לקניות ולקנות ספות בהתאמה אישית, ללכת לקולנוע, לצאת עם חברים או ליהנות מהתיאטרון. ושאיבת אבק, אפשר להפקיד את השואב עצמו, שיעשה בו עבודה מצוינת.
לעתים קרובות מאוד, בסרטי מדע בדיוני, אנו רואים רובוטי ניקוי שונים שעושים את כל העבודה עבור אדם, ולאחר השלמתם הם נכבים. מסתבר שרובוטים כאלה קיימים ואפילו יש להם שם משלהם, רובוט שואב האבק roomba, מבית iRobot. שואב אבק רובוטי זה תוכנן במיוחד לניקוי עצמי.
בואו נדבר יותר על העבודה של הגאדג'ט הזה.
לרובוט כזה יש מספר מצבים של ניקוי הדירה. המצב הראשון נקרא "הסר עכשיו". כדי לעשות זאת, פשוט לחץ על כפתור נקי אחד, הרובוט מיד נדלק וניגש לנקות את החדר. לאחר ההשקה, הרובוט מתחיל להסתובב בחדר, כפי שזה נראה במבט ראשון בצורה כאוטי, אך למעשה הרובוט עובד כמתוכנן, הוא יסיים לנקות את כל שטח החדר תוך כ-20-30 דקות.
המסלול של רובוט הרומבה אינו כאוטי בשום פנים ואופן. אלגוריתמים מורכבים למדי משמשים לבחירת המסלול: הרובוט מקבל כל הזמן נתונים חדשים מהחיישנים הממוקמים עליו, ובהמשך מתחיל לנתח כיצד הכי טוב לנוע בספירלה, לאורך ההיקף או על ידי חציית החדר. בהתאם לגודל שטח הניקוי, הרובוט סופר את הזמן עד לסיום עבודתו.
תהליך הניקוי עצמו, ברובוט רומבה, מחולק לשלוש רמות - מברשת הצד מנקה את הרצפה לאורך לוחות הבסיס, כמו גם בפינות החדר, האשפה עוברת למברשות הראשיות, יש שתיים מהן. הרובוט, שכל אחד מהם מסתובב לכיוונים שונים, המברשות מנקות בצורה מושלמת את פני השטח. האשפה נגרפת לפח אשפה ייעודי במיוחד, הרובוט מסיר גם את הלכלוך שנותר, יש צורך בפילטר עדין לניקוי הפסולת הקטנה ביותר.

הבדלים בין Roomba לדגמים אחרים
הבדלים בין Roomba לדגמים אחרים
הבדלים בין Roomba לדגמים אחרים
הבדלים בין Roomba לדגמים אחרים הבדלים בין Roomba לדגמים אחרים הבדלים בין Roomba לדגמים אחריםHome | Articles

June 23, 2024 00:29:40 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting