תכונות מקפיא

ניתן להשוות את המאפיינים החשובים ביותר של מקפיאים לאלה של מקררים. אלה כוללים את הנפח השימושי של המקפיא, מחלקת האקלים, כמה חשמל הציוד צורך. אבל יש כמה אינדיקטורים שהם ייחודיים למקפיאים. אין מערכת כפור. כל מקרר מערבי מצויד במערכת זו. אם ניקח בחשבון את השוק הרוסי, אז אתה יכול לפגוש רק חברה אחת שמשתמשת בו. זה סטינול. אבל גם המתנגדים הקנאים ביותר של המערכת הזו מסכימים שהיא הרבה פעמים נוחה ויעילה יותר. אם המוצרים מאוחסנים במשך זמן רב, אז הם לא יהיו גוש קפוא. אבל למערכת "ללא כפור" יש גם צד שלילי.
השימוש בו תורם לאידוי מהיר יותר של לחות מפני השטח של המוצרים. כתוצאה מכך, המוצר הקפוא מתייבש הרבה יותר מהר במקרר כזה. לכן, אם יש מקפיא עם מערכת זו בבית, אז עדיף לאחסן את כל המוצרים בצורה ארוזה. אין צורך להפשיר מקרר המצויד ב-No frost. אבל למטרות היגייניות , מומלץ לאוורר ולשטוף אותו פעם בשנה. יש לכבות מקררים קלאסיים פעם אחת במטרה, יש לפתוח את חור הניקוז. במקרה זה, יש צורך לשים מיכל שבו מי ההמסה יתמזגו.
למקפיאים יש גם מצב הקפאה מהירה המיוחד רק להם. השימוש בשיטה זו מאפשר להקפיא מוצרים במהירות רבה. במקביל, כל הוויטמינים והרכיבים התזונתיים הזמינים יישמרו בו. עובדה חשובה היא שבתהליך ההקפאה המהירה לא יכולים להיווצר גבישי קרח במוצרים. כתוצאה מכך, מעטפת הרקמות התאיות לא תיקרע. ניתן להבחין בתופעה זו באותם מוצרים שמוקפאים בהדרגה.
על מנת להשתמש במצב ההקפאה המהירה, יש צורך להפעיל פונקציה זו מראש, חמש שעות לפני הרגע שבו מונחים המוצרים שם. הטמפרטורה תרד בהדרגה. לאחר רגע ההכנה, אתה יכול לפרוס את כל המוצרים הדרושים להקפאה. הם יקפאו מיידית ולא יוכלו לחמם מוצרים סמוכים בחום שלהם. לאחר יום ניתן להעביר את המצלמה למצב "אחסון".

תכונות מקפיא
תכונות מקפיא
תכונות מקפיא
תכונות מקפיא תכונות מקפיא תכונות מקפיאHome | Articles

June 16, 2024 08:33:42 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting