צורת מקפיא

המקפיא בצורת ארון יכול להגיע לגובה של שני מטרים. יחד עם זאת, רוחבו הוא 60 ס"מ. כפי שניתן לראות, הוא אינו תופס כמות גדולה של מקום בחדר. נפחו השימושי מגיע לכמעט 300 ליטר. לכן, במקפיא זה ניתן לאחסן הרבה מזון בו זמנית. הארון מצויד במספר מפלסים. זה יכול להיות מדפים עם דלתות או מגירות נשלפות. דגמים משוודיה מצוידים גם במגשים שבהם אתה צריך להקפיא ירקות, פירות יער ופירות. במהלך ההקפאה, הם לא קופאים זה לזה. מקפיאים בצורת ארונות משולבים בצורה הטובה ביותר עם ריהוט למטבח. מקפיא כזה ניתן בקלות להתקין מתחת לכל משטח עבודה במטבח (למשל, משטח). למקפיא זה נפח קטן, כמו גם עד ארבע מגירות.
מקפיא חזה עשוי בצורת חזה של סבתא. הם נפתחים ויש להם צורה מוארכת. מנות גדולות של דגים ובשר רצוי לאחסן במקפיא דומה. הנפח השימושי של מקפיא כזה עשוי לעלות על הנפח של ארון מקפיא. באשר לממדים החיצוניים של ענקים כאלה, הם יכולים להיות שווים ל 850 * 1560 * 600 ס"מ. נס כזה בקושי יידחס לתוך דלת סטנדרטית. ניתן למקם מקפיא דומה על הלוגיה.
וגם אם טמפרטורת הסביבה תגיע ל-+40 מעלות, המוצרים יישמרו בצורה הטובה ביותר. החסרונות של מקפיא כזה כוללים את העובדה שכל המוצרים שם נערמים בערימה אחת גדולה. כאשר מוציאים את הדרוש, אתה צריך לעבוד קשה, תוך כדי להפוך את כל השאר. אבל יש להם גם סלסלות תלויות קטנות בהן ניתן לאחסן מוצרים ארוזים.
כמובן, לארי כאלה הם רווחיים למדי הן במונחים של נפח שמיש והן במונחים של חשמל. אבל בקרב עקרות בית, שידות כאלה לא זכו לכבוד הראוי בגלל העובדה שלא ניתן למקם אותן במטבח סטנדרטי בגודל קטן. בנוסף, צריך לחשוב על זה שצריך לפתוח את דלת המקרר וגם זה ידרוש מקום נוסף.

צורת מקפיא
צורת מקפיא
צורת מקפיא
צורת מקפיא צורת מקפיא צורת מקפיאHome | Articles

May 20, 2024 22:19:49 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting