שואב אבק רובוטי חזק Karcher למטרות שונות

רוצה לבחור שואב אבק הגון. שואב האבק הרובוט של Karcher הוא אנלוגי לשואב Rainbow במחיר רגיל.
יתרונות:
- רמת טיהור גבוהה, שאינה ניתנת להשגה בשיטות אחרות
- תוספות שימושיות רבות כמו ניקוי האוויר בחדר, שימוש בו כמדחס וכו'. (יש תעודה של המכון לאלרגיה)
- שואב אבק + שואב אוויר תופסים מעט מקום.
- יש מסנן מים
מבין המינוסים:
- רועש מאוד, מתחת ל-80 dB.
- המחיר, אם כי נמוך מזה של אנלוגים, עדיין משמעותי מאוד
שואב האבק הרובוט של Karcher הוא הטכנולוגיה העדכנית ביותר כרגע. אין לו מסננים ושקיות אבק. המקצף החשמלי ממש יעיל, רטט מורגש במרחק של כמה ס"מ ממנו. שטיחים ורהיטים מרופדים מנקים בצורה מושלמת, לאחר הניקוי אפילו הצבע הופך רענן יותר. האוויר גם רענן ולח. אפשר לשים את הצינור לנשיפה, שזה באמת מאוד מגניב - לפוצץ את האבק מהמחשב/טלויזיה/כל מיני פינות, לפרוץ את הסתימה בכיור או לשים בקבוק ספריי. במיוחד לסובלים מאלרגיות, HEPA זמין באאוטלט! באופן עקרוני, לא רק לסובלים מאלרגיות, אלא גם לכל מי שלא רוצה לנשום אבק.
כדי להמחיש את כוח היניקה, אתאר את ניקוי ההדגמה של Karcher.
1 חלק - יבש, בעזרת מברשת חשמלית. כתוצאה מכך, לא היה כמעט כלום על מוט המברשת, לא היה שיער מעוות וכו'. לכן, כוח היניקה מספיק כדי להסיר את כל זה מהפיר.
חלק 2 הוא ניקוי רטוב. האפשרות העיקרית היא להוביל לאט את הזרבובית אליך על ידי לחיצה על כפתור הריסוס. התמיסה מוכנסת לשטיח ומיד נספגת בחזרה. בזרבובית - "כבר רותח". נשאר רצועה של שטיח רטוב.
אפשרות נוספת - מקום מזוהם מאוד נשפך בשפע מהזרבובית שהועלתה על ידכם ואנו ממתינים לספיגה וניקויה. לאחר זמן מה, אספו את התמיסה בעזרת זרבובית עד שהבעבוע נפסק בזרבובית.
שטיח מיובש בכל מקום בערך באותו פרק זמן (~3 שעות).
לאחר הדגמה ויזואלית הבנתי שהשואב אמיתי במחיר רגיל. אני עדיין תחת הרושם. אם אתה רוצה איכות, קח שואב אבק רובוטי של Karcher.

שואב אבק רובוטי חזק Karcher למטרות שונות
שואב אבק רובוטי חזק Karcher למטרות שונות
שואב אבק רובוטי חזק Karcher למטרות שונות
שואב אבק רובוטי חזק Karcher למטרות שונות שואב אבק רובוטי חזק Karcher למטרות שונות שואב אבק רובוטי חזק Karcher למטרות שונותHome | Articles

April 17, 2024 05:41:09 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting