תנור רוסי במטבח שלך. איך בוחרים גריל אוויר

מאז ימי קדם, מאכלים שבושלו בתנור רוסי זכו במיוחד לטעמם והארומה הבלתי מנוהלים שלהם. איירפרייר הוא אחד הניסיונות לשחזר את שיטות הבישול בתנור במטבח מודרני.
מהו טיגון אוויר ואיך הוא עובד
גריל אוויר או כפי שהוא נקרא במקור, תנור הסעה הוא מכשיר חשמלי ביתי לבישול מזון בדרכים שונות באמצעות זרמי אוויר חם, שהומצא בארה"ב בשנות ה-80 של המאה הקודמת ונועד באותה תקופה להחליף תנורי מיקרוגל . השם "גריל אוויר" שימש לראשונה ברוסיה בשנת 1996 ומאז הפך לשם דבר עבור מכשיר מטבח זה.
חיצונית, גריל האוויר הוא בקבוק-כלי זכוכית עם מעמד ומכסה, שבתוכו בנויים גוף חימום ומאוורר. גוף החימום מחמם את האוויר בתוך הבקבוק לטמפרטורה מסוימת, והמאוורר מפיץ באופן שווה את זרמי האוויר החם המסתובבים בו ומכינים את המנה. בחוץ נמצא לוח הבקרה.
יתרונות איירפרייר
הנוכחות של המילה "גריל" בשם "הגיבור" שלנו אין פירושה התמחות כה צרה. להיפך, מכשיר הנס הזה יכול להחליף חלקית או מלאה מכשירי מטבח רבים, שכן הוא יכול לטגן, להשחים, לבשל ברביקיו, להחליף דוד כפול וטוסטר, ליצור אפקט של סיר או סיר, ואפילו להכין ryazhenka! יש גם אפשרויות לא סטנדרטיות לשימוש בגריל אוויר - אפשר להשתמש בו לעישון דגים ובשר, לבשל תבשילים ופשטידות, לעקר צנצנות, יבש פירות ועשבי תיבול, להפשיר ופשוט לחמם מחדש ארוחות מוכנות. יתרה מכך, ניתן לבשל מספר מנות שונות בו-זמנית, ולחסוך זמן ואנרגיה על ידי הנחת מספר מיכלים מכל חומר עמיד בחום בתוך קערת הזכוכית.
חשוב לציין שניתן לבשל על גריל אוויר ללא הוספת שמן ושומנים, שיטת הבישול באוויר החם שומרת על מקסימום חומרים שימושיים וויטמינים במוצרים, כך שהמנות שלכם לא רק יהיו טעימות ומעוררות תיאבון למראה, אלא גם בריא.
איירפרייר מתבשל במהירות: למשל, ניתן להגיש עוף בגריל במשקל 1 ק"ג תוך 40 דקות לאחר תחילת הבישול. בשל השקיפות של הבקבוק, ניתן לעקוב באופן רציף אחר תהליך הבישול. ככלל, המכשיר יודיע לך על סיום העבודה עם אות קול.
פונקציות איירפרייר. מה צריך לבדוק בקנייה
למרות שבבסיסו כל גרילי האוויר זהים, הם עשויים להיות שונים זה מזה בנוכחות או היעדר מספר פונקציות ואביזרים נוספים.
הפונקציות העיקריות של ה-aerogrill כוללים:
טיימר (קיים כמעט בכל הדגמים, רק זמן פעולתו יכול להשתנות - בין 1 ל-24 שעות עם אפשרות להפעלה מאוחרת)
חיווי הצליל והאור שהוזכר כבר לתחילת העבודה וסופה
יכולת לכוונן את הכוח (טמפרטורת החימום של גוף החימום)
מהירות מאוורר מתכווננת
סוג כיסוי - ניתן להסרה או קבוע עם תושבת מיוחדת. הסוג הראשון קצת יותר נוח לניקוי, השני אמין ובטוח יותר (פחות סיכון להישרף מהמשטח החם של המכסה או להפיל אותו בטעות)
פונקציית ניקוי עצמי (קיימת בדגמים יקרים)
סוג בקרה (מכני או אלקטרוני)
מספר תוכניות הבישול
באשר לאביזרים, הם עשויים לכלול זרבובית נוספת המגדילה את נפח הבקבוק, תחתיות שונות, מלקחיים, מרית ומחזיקי סירים למיצוי תבשילים מוכנים, ספר מתכונים. שימו לב לציוד של גריל האוויר שאתם מתכננים לקנות.
לסיום, כמה עצות מעשיות. Airfryer מתמודד עם כמה שיטות לבישול מוצרי בישול במיוחד. כדי להבין את המורכבויות של עבודתו יעזור ביקורות ועצות מבעלי aerogrills.
אז, גילינו שגריל האוויר הוא מכשיר מטבח מודרני קומפקטי ורב תכליתי להכנת מנות טעימות ובריאות רבות.
בתאבון!

תנור רוסי במטבח שלך. איך בוחרים גריל אוויר
תנור רוסי במטבח שלך. איך בוחרים גריל אוויר
תנור רוסי במטבח שלך. איך בוחרים גריל אוויר
תנור רוסי במטבח שלך. איך בוחרים גריל אוויר תנור רוסי במטבח שלך. איך בוחרים גריל אוויר תנור רוסי במטבח שלך. איך בוחרים גריל אווירHome | Articles

July 19, 2024 14:32:57 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting