טלוויזיות LCD של Sharp בהשוואה ליצרנים אחרים

בעקבות כניסתה המנצחת של הטכנולוגיה הסטריאוסקופית לשוק הקולנוע הביתי, הגיע הזמן לקצת שקט ולהערכה מחודשת של מקומה. אבל בואו נהיה כנים ונשים לב שהופעת התלת מימד הובילה לקפיצה גדולה באיכות בשוקי הטלוויזיה. המפתחים החלו להקדיש תשומת לב רבה יותר לתמונות באיכות גבוהה, במיוחד סצנות עשירות בתנועה, מכיוון שהן מציגות למעשה את המספר הגדול ביותר של חפצים בעת צפייה בסרטי תלת מימד.
כמו כן, מטריצת ה-LCD עצמה לא עמדה מהצד. בסקירת מבחן זו, אנו הולכים להציג בפניכם את טלוויזיית ה-LC-40LE830RU התלת-ממדית החדשה של Sharp LC-40LE830RU.
בעת פיתוח דגם זה של טלוויזיית LCD, המעצבים החליטו לשמור על המראה המסורתי של המארז. הצללית הקלאסית של החידוש מבוצעת בסכמת צבעים קפדנית של לכה שחורה. מסגרת קטנה מסביב למטריצת ה-LCD של 1 אינץ' בלבד מרחיבה חזותית את גבולות התצוגה, ומאפשרת לדמויות הסרט להיכנס לאולם. בנוסף לאיכות תמונה טובה, לטלוויזיית LCD התלת מימדית של Sharp יש גם יכולות מולטימדיה מתקדמות מאוד.
מומחיות
תפריט ההגדרות של טלוויזיית ה-LCD של Sharp עשוי בסגנון הארגוני הידוע. הניווט נוח ופשוט, לוקליזציה של GUI ללא שגיאות.
האיכות הטובה של הגדרות היצרן של המכשיר מאפשרת לו להציג תמונות בחופשיות ללא התאמות נוספות.
נראות עם בהירות מעולה ושחזור צבע אמיתי. אפילו עם משקפי תריס, בהירות התמונה אופטימלית למדי, המרקם מעובד בבירור, שבזכותו התמונה הופכת לנפח ומציאותי מאוד.
אפילו עם רזולוציית טלוויזיית LCD טיפוסית, רצף הווידאו נראה מרשים מאוד. שחורים טהורים ועמוקים במסך נמצאים בהרמוניה מושלמת עם הפירוט הרב וגב המרקם. הצגת סצנות דינמיות מבחינת איכות ללא יומרות, אין מה להיאחז בו אפילו בפנורמה נעה במהירות.
אם תעברו לפורמט HD, התמונה תוסיף פרטים, ובהירות לגב, מה שיוסיף נפח נוסף לרצף הווידאו. המעבד יעשה עבודה נהדרת בתרגום סרטונים לפורמט סטריאוסקופי, והסרט יהפוך למרהיב עוד יותר.
נתיב הסאונד במצב תלת מימד עובד בצורה מושלמת, על ידי התאמת ההגדרות מקבלים סאונד טוב מאוד עם אותנטיות רבה של האירועים המתרחשים על המסך. הסאבוופר המובנה מציג צלילים נאותים למדי.
עם העבודה של טלוויזיית LCD Sharp מתמודד עם חמישה פלוס. הנראות על המסך נראית כמעט מושלמת.

טלוויזיות LCD של Sharp בהשוואה ליצרנים אחרים
טלוויזיות LCD של Sharp בהשוואה ליצרנים אחרים
טלוויזיות LCD של Sharp בהשוואה ליצרנים אחרים
טלוויזיות LCD של Sharp בהשוואה ליצרנים אחרים טלוויזיות LCD של Sharp בהשוואה ליצרנים אחרים טלוויזיות LCD של Sharp בהשוואה ליצרנים אחריםHome | Articles

June 15, 2024 04:16:42 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting