מתי לבחור טלוויזיית LCD

כאשר מגיע הרגע הבהיר לקבל החלטה מודעת לשנות את הטלוויזיה הישנה שלך, מיד עולה השאלה, איך צריכה להיות החדשה? האם כדאי לבחור מסך LCD שנבדק בזמן, או שעדיף לקנות פלזמה גדושה? זה הופך להיות שימושי להבין באופן אובייקטיבי את היתרונות והחסרונות של כל אפשרות כדי לעשות את הבחירה הטובה ביותר עבור טלוויזיית LCD או כל אחת אחרת.
ידוע כיצד מתפקד המסך ב-CRT. אלקטרונים העוברים דרך צינור הקרן דופקים פוטונים. כל נקודה מודגשת על המסך מקבלת צבע משלה עקב ערבוב של גוונים אדומים, כחולים וירוקים. הפעילות המשותפת של כל הנקודות יוצרת תמונה משמעותית על המסך. תדירות הבהוב המסך צריכה להיות סטנדרטית - פריימים לשנייה. לטלוויזיית CRT יש את החסרונות העיקריים הבאים:
- מכשיר כולל;
- מזיק לבריאות על ידי קרינה אלקטרומגנטית;
- תמונת המסך עשויה להבהב.
הבחירה בטלוויזיית LCD יכולה להיות מאפילה על ידי מידע כזה. בנוסף, ייתכן שטלוויזיית LCD לא תהיה בהירה או ניגודית כמו טלוויזיית פלזמה. בעלי זוויות צפייה קטנות יותר.
מה יותר נעים לבלות ערב בחברת הנפש התאומה שלך, לצפות בסרטים בטלוויזיית LCD גדולה, ולשבת על ספה איטלקית רכה ונוחה. ספק אמין של ריהוט איטלקי בסגנון עילית יעזור לכם לבחור ולקנות ספה טובה לחדר השינה.
למסך הפלזמה אין הבהוב תמונה וקרינה, מה שבטוח יותר לגוף האדם. אבל טלוויזיית ה-LCD צורכת הרבה פחות חשמל. בחירת הטלוויזיה יכולה להתבסס על עלות המכשיר. במקרה זה, עליך לפרט מיד את העדפותיך לגבי גודל אלכסון המסך. אם מטרת הרכישה היא טלוויזיה רחבה גדולה, משתלם יותר לרכוש פלזמה, ועם אלכסון קטן, טלוויזיית LCD.
חיסרון משמעותי של מסך פלזמה הוא הצריבה שלו, וכתוצאה מכך הפלזמה מחזיקה מעמד למספר שנים קצר יותר בהשוואה לטלוויזיית LCD. לאחרונים יש טמפרטורת פעולה נמוכה בהרבה של המכשיר, והם לא מפחדים מהדגשת פיקסלים.
זה מאוד קשה בהחלט לעשות העדפה לטובת טכנולוגיה מסוימת ולבצע בחירה ספציפית של טלוויזיה. כדאי לזכור את מגמת הירידה הכללית במחירים, כמו גם את הצורך לחקור את כל היצע המכשירים.

מתי לבחור טלוויזיית LCD
מתי לבחור טלוויזיית LCD
מתי לבחור טלוויזיית LCD
מתי לבחור טלוויזיית LCD מתי לבחור טלוויזיית LCD מתי לבחור טלוויזיית LCDHome | Articles

May 26, 2024 12:15:12 +0300 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting