מכונות כביסה מודרניות עם בועות לכביסה נוחה

מכונות כביסה בועה הן סוג חדש יחסית של "כובסות מכניות" שרק עכשיו הופך לפופולרי. עקרון הפעולה של מכונות כאלה מבוסס על יכולתן של בועות אוויר ליצור אפקט של רתיחה אפילו במים קרים.
היתרון העיקרי של מכונת הבועות הוא היעילות הגבוהה שלה. "מכונת כביסה" תוף רגילה צורכת פי 10 יותר חשמל מאשר בועת אוויר! המכונה צורכת באופן חסכוני לא רק חשמל, אלא גם אבקה. זה מקל על הפעילות הגבוהה של בועות אוויר, המאפשרת לאבקת הכביסה להתמוסס במהירות במים.
כמו כן, חשוב לכבד את היחידה לכביסת בגדים. מכונת הבועות מספקת חצי מההתכווצות של הבד ופי שבעה פחות נזק מהניקוי היבש הטוב ביותר. השפעה זו נובעת מהעובדה שבועות אוויר מפחיתות את החיכוך של הפשתן על קירות האמבטיה.
בנוסף, מכונות כביסה בועות חוסכות משמעותית את זמנו של המשתמש - הכביסה הכי "משחקת ארוכה" בהן נמשכת לא יותר משעה.
המרכיב העיקרי של מכונת כביסה כזו הוא מחולל הבועות, שהוא זרבובית המספקת זרימה מכוונת של בועות אוויר. בנוסף לכך, המכונה מצוידת בפולסטור, היוצר מערבולות במיכל, המאפשר להיפטר טוב יותר ממזהמים.
מכונות כביסה מרווחות למדי - דגמים מסוימים יכולים להעמיס עד 10 ק"ג של כביסה.
על מנת לשפר את איכות הכביסה, המכונות מצוידות בתפסן למוך, סיבים וסיבים.
למיכל מכונת הכביסה בבועות יש ציפוי טיטניום, המבטל לחלוטין את האפשרות של חלודה. ציפוי קרמי מיוחד פועל כחומר אנטי סטטי, מרכך פשתן ומבטל חיידקים פתוגניים.
כמו ה"אחיות הגדולות" המסורתיות שלהן, מכונות כביסה עם בועות מצוידות במתקנים תוספים, כמו גם במשקלים אלקטרוניים, ויש להן את היכולת לבחור מצב כביסה בהתאם לסוג הבד. זמינים דגמים בעלי טעינה עליונה וקדמית.

מכונות כביסה מודרניות עם בועות לכביסה נוחה
מכונות כביסה מודרניות עם בועות לכביסה נוחה
מכונות כביסה מודרניות עם בועות לכביסה נוחה
מכונות כביסה מודרניות עם בועות לכביסה נוחה מכונות כביסה מודרניות עם בועות לכביסה נוחה מכונות כביסה מודרניות עם בועות לכביסה נוחהHome | Articles

April 22, 2024 22:35:58 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting