מקררים מובנים: סוגי ושיטות התקנה

במשך זמן רב אף אחד לא יכול להיות מופתע מהשפע של כל מיני מכשירי חשמל מובנים. אבל זה בכלל לא אומר שמכשירי חשמל מובנים אינם פופולריים במיוחד - להפך, המכירות שלו גדלות משנה לשנה. עם זאת, אין זה מפתיע: בהתחשב במספר הדירות הקטנות בארצנו ובמספר האנשים המתגוררים בהן, המנסים בכל הכוח להרחיב לפחות במעט את שטח המגורים הפנוי, למכשירי חשמל מובנים יש עתיד מזהיר. זה נכון במיוחד עבור מקררים, שתמיד התפרסמו בכך שתופסים הרבה מקום במטבח. לכן, יהיה זה הוגן לדון בסוגי המקררים המובנים וכיצד להתקין אותם.
איך בונים מקרר?
דגמים שונים של מקררים מובנים נבדלים על ידי מערכת חופה לדלת. ניתן לבנות את המקרר בארון ללא שימוש בצירים. מדובר במערכת פנטוגרף: הדלת הקדמית של הארון מחוברת ישירות לדלת המקרר, ושתי הדלתות אינן זזות זו לזו בזמן התנועה.
אם המקרר מובנה בתוך ארון שיש לו צירים על הדלת, אז זו מערכת תלייה חלופית על החלקות. דלתות הארון והמקרר מחליקות זו ביחס לזו בעת תנועה. במערכת זו, משקל שתי הדלתות מתחלק באופן שווה בין צירי הארון והמקרר המובנה בו.
ניתן לבנות מקרר בכל גודל בערכת המטבח המעוצבת לבחירתכם. זה יכול להיות תא קירור זעיר בגודל של משטח, או ארונות קירור גבוהים עד התקרה.
המקרר לא חייב להיראות כמו ארון בכלל. למשל, חידוש ייחודי מאריסטון הוא קופסת קירור עם קירות שקופים. מבלי לפתוח את המקרר, ניתן לראות מיד את המוצרים שבו. זהו מכשיר קירור פונקציונלי ומודרני המתאים בקלות לכל חלל מטבח.
תכונות של מקררים מובנים
למקררים מובנים יש את אותן פונקציות כמו למקררים רגילים, בנוסף, יש להם מספר יתרונות:
1. מצבי חיסכון באנרגיה. אפשר להפעיל אותם במהלך החגים כדי שלא תצטרכו להשאיר את דלת המקרר פתוחה;
2. "אפס מצלמה". פונקציה זו מאפשרת לך לאחסן מזון בטמפרטורה ולחות אופטימלית, מה שמאפשר לך לשמור אותם טריים יותר זמן מאשר במקרר רגיל;
3. רווחיות. למקררים מובנים יש בידוד תרמי טוב של הקירות;
4. רעש רקע נמוך. לוחות דקורטיביים מונעים חדירת רעש לחלל המטבח
5. קיבולת. מכשירי חשמל מובנים תופסים פחות מקום, אך יחד עם זאת בעלי קיבולת גדולה יותר.
אתה יכול לבנות מקרר כמעט בכל פנים של בית, משרד, חלונות ראווה.

מקררים מובנים: סוגי ושיטות התקנה
מקררים מובנים: סוגי ושיטות התקנה
מקררים מובנים: סוגי ושיטות התקנה
מקררים מובנים: סוגי ושיטות התקנה מקררים מובנים: סוגי ושיטות התקנה מקררים מובנים: סוגי ושיטות התקנהHome | Articles

May 24, 2024 04:50:48 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting