כמה עולה לבעלים להחליף גוף חימום במכונת הכביסה

אם מכונת הכביסה מפסיקה לחמם מים במהלך הכביסה, ככל הנראה הבעיה נעוצה בפירוק גוף החימום - גוף החימום. הסיבה להתמוטטות היא בדרך כלל משקעים של אבנית או לכלוך על גוף החימום. הם פוגעים בהעברת החום, וכתוצאה מכך סליל גוף החימום נשרף. במקרה זה, תצטרך להחליף את גוף החימום במכונת הכביסה.
גוף החימום במכונות כביסה אוטומטיות מותקן בתחתית המיכל, שכן יש לטבול אותו במים במהלך הפעולה. אם הוא ממוקם מאחורי המיכל, אז החלפת גוף החימום במכונת הכביסה מתחילה בניתוקו מרשת החשמל והסרת הכיסוי האחורי. כדי לעשות זאת, אתה צריך לשחרר את הברגים. גוף החימום ממוקם מתחת למנוע החשמלי או לגלגלת התוף. לנוחות החלפת גוף החימום במכונת הכביסה, הסר את רצועת ההינע. לאחר מכן, יש להסיר שני חוטי אספקה וחוט הארקה אחד מהמסופים של גוף החימום, ויש להסיר את המחבר גם מחיישן הטמפרטורה, אם הוא זמין בגוף החימום. לאחר מכן, אתה צריך לשחרר את האום על הבורג המרכזי, לדחוף את הבורג פנימה ולהסיר את גוף החימום על ידי חטטתו עם שני מברגים שטוחים. זה מקשה על החלפת גוף החימום במכונת הכביסה בשכבת אבנית או משקעים אחרים. הסר את גוף החימום מגוף המכונה בזהירות רבה כדי למנוע נזק למיכל. לאחר מכן, דרך החור שלה, אתה צריך להסיר את שאריות הלכלוך והאבנית.
רצוי לבחור גוף חימום חדש להתקנה מאותה חברה, או להתמקד בגודל המסטיק האיטום. הם חייבים להתאים. התקנת גוף חימום חדש במכונת כביסה מתבצעת בסדר הפוך.
לאחר החלפת גוף החימום במכונת הכביסה יש להתחיל לבדוק האם המים מחוממים ואין נזילות. בתנאים ביתיים, פעולת גוף החימום נשלטת בנוחות באמצעות מד חשמל. עם תחילת חימום המים, צריכת האנרגיה תגדל באופן דרמטי.
החלפת גוף החימום במכונות כביסה בגוף חימום קדמי מתרחשת באותו אופן, רק החלק הקדמי של גוף המכונה מפורק לגישה.

כמה עולה לבעלים להחליף גוף חימום במכונת הכביסה
כמה עולה לבעלים להחליף גוף חימום במכונת הכביסה
כמה עולה לבעלים להחליף גוף חימום במכונת הכביסה
כמה עולה לבעלים להחליף גוף חימום במכונת הכביסה כמה עולה לבעלים להחליף גוף חימום במכונת הכביסה כמה עולה לבעלים להחליף גוף חימום במכונת הכביסהHome | Articles

April 20, 2024 13:05:29 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting