מערבולת אינטלקטואלית

ההתקדמות הטכנית האחרונה משולבת במקררי Whirlpool. יחד עם זה, למקרר עיצוב נוח, הן מבחוץ והן בתוך המקרר. הטכנולוגיה החדשה כוללת "חוש שישי". חיישנים ממוקמים בתוך המקרר. הם נועדו להעביר מידע. זה קורה כאשר הטמפרטורה במקרר משתנה. במקרה זה, כל הנתונים מועברים ללוח המגע. לוח זה קובע את הזמן שבו יש צורך להגביר את הכוח כדי לקרר את הטמפרטורה בתוך המקרר. לדוגמה, בעונה החמה, לאחר החזרה מקניות, אתה צריך לשים את כולם במקרר. לכל המוצרים יש טמפרטורה גבוהה למדי. לאחר שהכנסתם את כולם למקרר, הדלת נשמרה פתוחה לאורך זמן. במקביל עלתה הטמפרטורה בתא המקרר. חיישנים מובנים מגיבים לעובדה זו באופן מיידי.
הם מעבירים את המידע שהתקבל לפאנל. המידע מעובד והמערכת מסיקה שיש צורך להוריד את הטמפרטורה. הטמפרטורה במקרר תרד לרמה הרצויה פי חמישה מהר יותר ממקרר רגיל. פונקציונליות זו מאפשרת לך לשמור על מזון טרי ובריא למשך זמן רב יותר.
מקררי Whirlpool החדשים מצוידים בתצוגת LCD דיגיטלית. תצוגה זו מאפשרת לך לשלוט בפונקציות הרבות של המקרר. תצוגה זו מציגה את הטמפרטורה שנמצאת בתא המקפיא והמקרר. ניתן להשתמש בתצוגה כדי להפעיל ולכבות את מערכת ההמתנה.
כאן תוכלו גם להדליק ולכבות את התאורה האחורית של מתקני הקרח והמים. אתה יכול לבחור מצב שמכין קוביות קרח או פירורים. עובד עם פונקציות כגון "קירור מהיר", "הקפאה מהירה" מסופקות. המקרר מצויד בפילטר המטהר מים לתהליך הקירור העתידי או הפיכתם לקרח. תצוגת הגביש הנוזלי מראה עד כמה מסנן הניקוי מלוכלך. אם דלת המקרר נשארת פתוחה במשך זמן רב, המקרר ישמיע צפצוף כדי להתריע.
אם אורחים צפויים להגיע בזמן הקרוב, אז תוכלו להשתמש בפונקציית צינון הבקבוקים המהיר, שיכולה לקרר אותם תוך חצי שעה. במהלך היציאה שלך, אתה יכול להשתמש בפונקציית הזהירות "חופשה". חסימה מסופקת לילדים קטנים.

מערבולת אינטלקטואלית
מערבולת אינטלקטואלית
מערבולת אינטלקטואלית
מערבולת אינטלקטואלית מערבולת אינטלקטואלית מערבולת אינטלקטואליתHome | Articles

May 28, 2024 00:33:20 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting