מכונת כביסה צרה לחדר רחצה קטן

ברוסיה הביקוש למכונות כביסה גדל, הן כבר הפסיקו להיות פריט מותרות. אבל הביקוש גדל מספיק עבור מכונות מסוג צר. זאת בשל הגודל הקטן של חדרי האמבטיה והמטבחים. אחרי הכל, לא לכולם יש הזדמנות לקבל חדר אמבטיה מרווח כדי להכיל מכונית גדולה וניקוז מקלחת.
בהתחשב בגורם נוסף, שמדובר במכונות כביסה של בוש שהן צרות ומבוקשות בעיקר ברוסיה, החליטה החברה לייצר אותן כאן. כך נחסך זמן לאספקת מוצרים מוגמרים ישירות לצרכן, ומתאפשר גם להוזיל את עלותם באופן משמעותי עקב אותו משלוח, כמו גם עלויות המכס.
לכן מכונות כביסה צרות של Bosch מסוגלות כעת להגיב מהר יותר לביקוש השוק ברוסיה. הרי עברה שנה מאז שנפתח קו מיוחד לייצורם ליד סנט פטרסבורג.
מאז העבר מתוכננת מהדורה מיוחדת של מכונות כביסה בוש מהסוג הצר "Classix 5": WLF 20171 CE, WLF 20271 CE ו-WLF 24271 CE. היצרן שלהם הובא קרוב ככל האפשר לצרכי הרוסים. זה מוכתב על ידי רצון גדול לכבוש את הנישה הזו בשוק מכונות הכביסה, כמו גם היכולת לספק במחיר הטוב ביותר דגמים כאלה שיכולים לספק את הצרכן שלנו.
לדגמים האלה יש פרמטרים מסוימים שהרוסים צריכים לאהוב. לדוגמה, תוכנית Super Fast 30 תעזור לכל עקרת בית לעשות את הכביסה תוך חצי שעה, כך שתוכל להשתמש במכונת הכביסה הצר של בוש. זוהי פונקציה רלוונטית מאוד אם לא ניתן לכבס כל יום, כי עקרות בית רבות עדיין יכולות להרשות לעצמן לארגן כביסה גדולה רק פעם בשבוע. בעבר, תכונה זו הייתה זמינה רק בדגמים יקרים.
בנוסף, כביסה תכופה אך קצרה מאפשרת לך לחסוך בחשמל ובאבקת כביסה, מה שמאפשר לך לשמור תמיד על הכביסה שלך בניקיון מושלם. לדגמים החדשים גם כושר העמסה גדול יותר, שהוגדל מ-3 ל-5 ק"ג. זה גם חוסך זמן בכביסה. זה גם מאפשר לך לכבס פריטים גדולים יותר במכונת כביסה מסוג Bosch מסוג צר.
מהירות הסחיטה במכונות כביסה מסוג צר של Bosch הוגדלה ל-1000-1200 סל"ד. כמעט בכל הדגמים יש תצוגה והאלקטרוניקה של Bosch תהפוך את הכביסה למהירה ומהנה, מכיוון שהמכונות קלות לתפעול. ישנן פונקציות כמו "שטיפה נוספת", טיימר וכו'.

מכונת כביסה צרה לחדר רחצה קטן
מכונת כביסה צרה לחדר רחצה קטן
מכונת כביסה צרה לחדר רחצה קטן
מכונת כביסה צרה לחדר רחצה קטן מכונת כביסה צרה לחדר רחצה קטן מכונת כביסה צרה לחדר רחצה קטןHome | Articles

May 28, 2024 18:52:13 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting