מכונות כביסה בגודל קטן לכביסה מלאה של פשתן

מכונות כביסה בגודל קטן לפי עיצוב ניתן לחלק לשלוש קטגוריות הבאות:
- אוטומטי ("Tefal");
- לא אוטומטי עם סידור תחתון ואופקי של המפעיל ("מיני-ויאטקה", "פיה");
- לא אוטומטי עם סידור אנכי של המפעיל ("דסנה", "סמרה", "מאליוטקה").
יש לומר שמכונות כביסה לא אוטומטיות בגודל קטן מיועדות לכביסת 1.5 ק"ג כביסה יבשה, וגם אין להן סחיטה. הם סבירים מאוד לשימוש בעת כביסה של פריטים קטנים (גרביים, מטפחות, בגדי תינוקות). המכונה מותקנת על שרפרף או כיסא, והכביסה עצמה מתרחשת עקב סירקולציה אינטנסיבית של תמיסת הסבון, החודרת בין הנקבוביות ושכבות החומר ללא כל השפעה מכנית עליה. במכונות כביסה קטנות כאלה, זרימת תמיסת הסבון נוצרת על ידי תנועות מערבולת הנרגשות על ידי המפעיל. בגלל תנועת המערבולת של התמיסה הפשתן מסתובב כל הזמן לכיוונים שונים, מה שתורם למתיחה זהירה ואחידה שלו. לאחר סיום הכביסה, המים מנוקזים על ידי כוח הכבידה, הפשתן נסחט באופן ידני או בצנטריפוגה אוטונומית.
מכונת כביסה טיפוסית לא אוטומטית בגודל קטן מורכבת ממכסה, מיכל ומעטפת שבה מותקן הציוד החשמלי של המכונה: קבלים, מנוע, ממסר תרמי מגן. מעטפת, מכסה ומיכל עשויים מפלסטיק. מפעיל הדיסק, המניע את המנוע החשמלי, ממוקם בצד המיכל. פיר המפעיל מחובר לציר המנוע החשמלי של מכונת הכביסה בגודל קטן. המנוע החשמלי מהודק באמצעות ברגים לקיר המיכל, והברגים עצמם מכוסים בשפכטל איטום מבודד חשמלי. על המעטפת של מכונת כביסה כזו יש מתג מעגל חשמל, ויש גם חור לניקוז תמיסת חומר הניקוי הסבון. ניתן לסגור את התאמת פתח כזה באמצעות תקע פלסטיק או לחבר לקצה אחד של צינור הניקוז, וקצהו השני קבוע בחריץ מיוחד בקצה העליון של המיכל כאשר המכונה פועלת. מפלס המים במיכל נשלט על ידי סימון מיוחד. המכסה מסייע להימנע מהתזת נוזל בעת שטיפה וכביסת בגדים, והוא מהודק בעזרת תפסים לגוף המיכל.

מכונות כביסה בגודל קטן לכביסה מלאה של פשתן
מכונות כביסה בגודל קטן לכביסה מלאה של פשתן
מכונות כביסה בגודל קטן לכביסה מלאה של פשתן
מכונות כביסה בגודל קטן לכביסה מלאה של פשתן מכונות כביסה בגודל קטן לכביסה מלאה של פשתן מכונות כביסה בגודל קטן לכביסה מלאה של פשתןHome | Articles

May 21, 2024 11:01:23 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting