מיני מקררים

הביקוש למקררים קטנים הולך וגדל מדי יום. לרוב הם משמשים במשרדים, בתי מלון, מתחמי בידור, מחלקות בית חולים עם נוחות מוגברת. הנוחות העיקרית היא שהם תופסים מעט מקום, לדגמים רבים יש עיצוב המאפשר למקם אותם במשרד או בחדר. מתאים גם מקרר צר בארץ או בכל דיור זמני אחר.
מכשירי חשמל ביתיים כאלה יכולים להיות ניידים או נייחים, דגמים מסוימים מובנים בבר או ברהיט. לפי סוג הקירור, מקרר קטן יכול להיות ספיגה, תרמו-אלקטרי או דחיסה. בהתקנת מכשירי חשמל מובנים, חשוב שלאלמנטים כמו מעבה (קירור דחיסה), מחליף חום (שיטת ספיגה) או פלטות של חלקים תרמיים תהיה יכולת קירור.
מאייד משמש לקירור החלל הפנימי, לכל מיני מקרר חד-תא יש מגש מתחת למאייד, שבזכותו מותאם גם משטר הטמפרטורה במקפיא, לרוב ממוקם בחלק העליון של המארז. המאייד משמש גם כמיכל מקפיא. למיקום במשרד יהיה אופטימלי מקרר קטן בנפח של לא יותר מ-85 סמ"ק שאפילו ניתן להציב מתחת לשולחן.
רמת רעש
בדגמים מסוימים של מקררי דחיסה יש רמת רעש מופחתת. צליל חלש יותר במהלך הפעולה נוצר על ידי מכשירי ספיגה, שכן חסר להם מדחס וחלקים זזים. המקררים התרמו-אלקטריים השקטים ביותר, שבהם אין מדחסים, אין צינורות קירור, אין חלקים נעים. מקררים טרמו-אלקטריים מחולקים לשתי מחלקות, הראשונה משמשת בתוך הבית, והשנייה ניידת, ניתנת לשימוש בכל מקום. למקררים המיועדים לשימוש בהובלה עשויים להיות תושבות מיוחדות שבעזרתן הם מונחים על גופם של מכוניות, אוטובוסים, רכבות או כלי רכב צפים.
איך בוחרים מיני מקרר?
הנוחים ביותר הם מקררים תרמו-אלקטריים, אך העלות שלהם גבוהה בסדר גודל מאלה איזותרמית (מכלים עם בידוד תרמי, שבהם הסוללות מקוררות מראש), בטכניקה זו הטמפרטורה הנמוכה נשמרת זמן רב יותר. החזקים ביותר הם דגמי אלקטרוגז ודגמי דחיסה, הם אולי היקרים ביותר, אבל יש להם מתג טמפרטורה.
כאשר בוחרים מיני מקרר נייד, קודם כל, כדאי להחליט על הדרישות עבורו. לפיכך, מוצרים מהסוג האיזוטרמי הם מיכל עם בידוד תרמי (בדרך כלל קצף), שהקירור שלו מתרחש עקב מצברי קור מיוחדים (קפואים מראש במקפיא של מקרר ביתי).

מיני מקררים
מיני מקררים
מיני מקררים
מיני מקררים מיני מקררים מיני מקרריםHome | Articles

June 22, 2024 00:26:10 +0300 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting