מקררים מרובי תאים מציעים יתרונות רבים לאחסון מזון

מדי יום בקרב הצרכנים, הפופולריות של דגמי מקררים עם מצלמות רבות הולכת וגוברת. מקררים רב-תאיים משלבים תכונות המספקות את ההעדפות העיקריות של צרכני הציוד הזה - מרווח ונוחות. השם השני של מקררים רב-תאיים הוא Side by Side, שפירושו "זה לצד זה". הם קיבלו את השם הזה בזכות שתי דלתות הממוקמות במראה זו מול זו.
למקררים רב-תאי יש את התכונות העיקריות הבאות:
1. היכולת להקפיא במהירות מזון ללא כפור - סופר הקפאה.
2. מערכת NoFrost. זוהי מערכת קירור, שבזכותה, בעת שימוש במקרר רב תאים, היא אינה דורשת הפשרה תקופתית.
3. נוכחות של אזור רעננות. הטמפרטורה באזור זה תורמת לשמירה לאורך זמן על טריות המוצרים ומונעת הפצת ריחותם ממוצרים ספציפיים לאזורים אחרים במקרר.
4. אות קול של דלת פתוחה. זה מוגש אם הדלת במקרר הרב-תאי פתוחה יותר מ-30 שניות, או אם היא לא סגורה היטב.
ניתן לרכוש מקרר רב תאי Side by Side, הכולל שירותים נוספים: מיני בר, תא יין ומחוללי קרח. העיצוב של מקררים רב קאמריים מגוון מאוד ומאפשר לבחור את הדגם המתאים כמעט לכל פנים מטבח. למקררים רב קאמריים יש צבעים שונים: לבן סטנדרטי, אפור, שחור, חום, בז' ואחרים.
תא ההקפאה של המקרר Side by Side מצויד במדפי זכוכית או פלסטיק. בדרך כלל, לדגמים סטנדרטיים 3 מדפים הממוקמים בחלק העליון של המקרר, ו-2 מיכלי פלסטיק מותקנים בתחתית. לדלתות הפתיחה של המקרר Side by Side יש מדפים צדדיים, תאי שמן, מגשי ביצים.
לדגמים של מקררים רב-תאי יש פונקציית הקפאה מהירה, המאפשרת לך לשמור ויטמינים ויסודות קורט שימושיים במוצרים. גם במקררים רב-תאיים יש מקפיאים בעלי קיבולת גדולה.
אם אתה רוצה להפוך את המקרר שלך לייחודי באמת, אז אתה יכול לנסות את עצמך כמעצב. ניתן לרכוש תוויות או מדבקות דביקות ולהניח על דלת המקרר. זה יכול להיות תמונות של פרחים או קומפוזיציה מופשטת - מה שתרצו.

מקררים מרובי תאים מציעים יתרונות רבים לאחסון מזון
מקררים מרובי תאים מציעים יתרונות רבים לאחסון מזון
מקררים מרובי תאים מציעים יתרונות רבים לאחסון מזון
מקררים מרובי תאים מציעים יתרונות רבים לאחסון מזון מקררים מרובי תאים מציעים יתרונות רבים לאחסון מזון מקררים מרובי תאים מציעים יתרונות רבים לאחסון מזוןHome | Articles

June 24, 2024 14:08:24 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting