איזה מקרר עדיף לקנות?

בזמנים לא כל כך רחוקים מאיתנו, אבותינו נאלצו ללכת לכל מיני טריקים שיאפשרו להם לשמור על טריות האוכל שלהם. כך למשל, עמים רבים החיים בצפון ממשיכים לבנות קרחונים במרתפי בתיהם עד היום: החשמל באותם מקומות נעלם באופן קבוע, ואף אחד לא רוצה לקבל הרעלת מזון בגלל זה... למרבה המזל, יש לנו מקררים, שפע דגמים שמדהים אפילו את הלקוחות התובעניים ביותר. ואלה כבר לא רק "שידות למקרר", אלא המכשירים המורכבים ביותר שיכולים לגשת באופן עצמאי לאינטרנט... לכן, לפני הקנייה, כדאי להבין קצת את התיאוריה של בחירת מקררים!
בנוסף למקררים חד תאיים מסורתיים, ישנם מקררים דו תאיים ומקררים רב תאיים. העיצוב הפשוט יחסית של מקררים חד תאיים מאפשר להם לשלב רמת אמינות גבוהה מאוד עם מחיר משתלם. החיסרון המשמעותי ביותר של דגמים כאלה הוא הצורך בהפשרה תקופתית של "מעיל" קרח על קירות המקפיא.
למקררים מודרניים רבים יש שלושה תאים. החדר השלישי הוא תא הטמפרטורה באפס, או "אזור הטריות". הוא מיועד לאחסון מוצרים מתכלים. הנפוצים ביותר הם מקררים דו-חדריים משולבים עם מקרר ומקפיא. אתה יכול לבחור כל שילוב של נפחי תא בהתאם לצרכי אחסון המזון שלך.
מקררים דו-חדריים יכולים לעבוד הן ממדחס אחד והן משניים. האפשרות האחרונה היא פחות חסכונית, אבל נוחה יותר, למשל, בעת הפשרה, אתה יכול לכבות כל אחת מהמצלמות. המקפיא, הממוקם מתחת למקרר ומורכב ממספר חלקים, דורש בממוצע 2 הפשרה בשנה.
אם למקרר יש מערכת No Frost, אז אין צורך להפשיר אותו כלל, אך מומלץ לכבות אותו לפחות פעם בשנה לניקוי מונע. תא המקרר, ברוב הדגמים, פועל במצב הפשרה אוטומטית (או הפשרה אוטומטית), כלומר המקרר נפטר מלחות מעובה ללא השתתפותכם.
לִשְׁלוֹט
המקרר נשלט בשני אופנים: אלקטרומכני ואלקטרוני. זה האחרון מרמז כי למקרר יש לוח בקרה אלקטרוני עם תצוגה דיגיטלית ושלט רחוק המציג את כל הנתונים הדרושים על פעולתו. בקרה אלקטרומכנית מוכרת יותר לרבים. זה מתבצע על ידי סיבוב פשוט של כפתור התרמוסטט בתוך תא המקרר או מחוצה לו במישור העליון של הארון. מאפיינים עיקריים אלה יעזרו לך לנווט במהירות בעת בחירת מקרר בקטלוג שלנו.
המותגים הפופולריים ביותר של מקררים: מקררים Atlant, Ariston, Stinol, Indesit, Bosch, Saratov, Siemens.
צריכת אנרגיה היא מאפיין שמבין כל שאר הפרמטרים של המקרר, ישפיע יותר מכל על מצב הארנק לאחר קניית המקרר. לכן, בעת בחירת דגם, שימו לב במיוחד לפרמטר זה (לפעמים משתמשים במילים "יעילות אנרגטית" ו"מחלקת כלכלה").
דרגת האנרגיה מצוינת במדבקה על המקרר ובתיאור המוצר ונקבעת בטווח הערכים מ-A עד G, כאשר:
מא' ועד ג' - חסכוני מאוד ומחלקת תיירים
D - ערך ביניים
מ-E ל-G - צריכת חשמל גבוהה וגבוהה מאוד.
הכל הולך לעובדה שאחרי זמן מה יוכנס לסיווג הבינלאומי גם המושג "מחלקה סופר A", עבור מקררים שכבר קיימים, ואשר מדדי צריכת האנרגיה שלהם נמוכים בהרבה מהמחלקה A הרגילה.
בהתחשב במציאות הרוסית, ניתן לציין שצריכת חשמל מוגברת עם תשלומים נמוכים יחסית עבורה לא תפגע בכיסו של הצרכן - בעוד שדגמים משופרים החוסכים בחשמל עולים בדרך כלל יותר.
לכן, כאשר בוחרים בין דגם חסכוני לבין מקביליו ה"לא חסכוניים", נסו להבין מה פחות: ההבדל בעלות שלהם או עלות צריכת קילוואט/שעה נוספת לתקופה מסוימת (שנה, שנתיים, 5 שנים). , 10 שנים). החישוב הוא די שרירותי (החשמל עשוי לעלות במחיר, או שהוא עשוי לרדת במחיר), אבל זה יאפשר לך לפחות איכשהו להתמצא בנתונים היבשים של המאפיינים.
עם זאת, ישנן דרכים אחרות לחסוך בעלויות ולחסוך באנרגיה שאינן דורשות מאמץ נוסף:
1. מצננים מזון חם לטמפרטורת החדר לפני הכנסתו למקרר;
2. הימנעו מפתיחה מיותרת של הדלת ואל תשאירו אותה פתוחה לאורך זמן;
3. שנה את מיקום התרמוסטט בהתאם למילוי המקרר במוצרים;
4. אם אתה לא מתכוון לאחסן מזון במקפיא במשך חודשים, אז אל תגדיר את טמפרטורת האחסון הנמוכה ביותר שם;
אין למקם את המקרר ליד כיריים, תנורים, רדיאטורים או מקורות חום דומים.

איזה מקרר עדיף לקנות?
איזה מקרר עדיף לקנות?
איזה מקרר עדיף לקנות?
איזה מקרר עדיף לקנות? איזה מקרר עדיף לקנות? איזה מקרר עדיף לקנות?Home | Articles

July 19, 2024 15:37:10 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting